Xbox Hangi Game Pass sürümü alınmalı?

JettAgam

Centipat
Makaleler
5
Yer
Istanbul/Beyoğlu
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RAM : 8Gb (1x8)
İşlemci : Intel İ5-11400H 2.7gHz
SSD : Crucial 500GB (1x)
Ekran Kartı : RTX 3050Tİ 4GB ve İntel UHD Graphics 11th Gen
İşletim Sistemi : Windows 11 Home 64 bit Single Language
Hz : 144Hz
Game Pass'in hangi versiyonunu alayım? Eskiden Ultimate vardı. Sonra laptopumu Windows 8.1 yaptığım için kullanamayıp iptal ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Game Pass'in hangi versiyonunu alayım? Eskiden Ultimate vardı. Sonra laptopumu Windows 8.1 yaptığım için kullanamayıp iptal ettim.
Tavsiyemi belirtiyorum

XBOX da Main hesabını aç, Microsoft store ye ise Gamepass içeren bir hesap. Aile kullanımına düşüyor. Ücretsiz alma taktiği ise git Ultimate kodlar var İtemsatış gibi yerlerde al dostum 20TL ye 3 ay Ultimate kullan :D

Bu soruyu Xbox konsolunuz olup olmadığını öğrenerek cevaplamam daha isabetli olur.

Eğer Xbox konsolunuz varsa Game Pass Ultimate (GPU) almanızı tavsiye ederim. Bu plana PC Game Pass de dahil, yani hem konsolunuzda hem de bilgisayarınızda Game Pass avantajlarından yararlanabiliyorsunuz. Üstelik EA Play de kazanmış olacaksınız ve EA'in birçok oyununu ücretsiz oynayabileceksiniz.

Eğer Xbox konsolunuz yoksa PC Game Pass tercih edebilirsiniz. Aylık daha ucuza denk geliyor.

Şu an devam ediyor mu bilmiyorum ama eskiden uzun süreli Game Pass Ultimate alabiliyorduk ve daha ucuza denk geliyordu. Eğer 3-6 aylık alma şansınız varsa alın, sonra hesabınızdan yenilemeli ödemeyi kapatın ve birkaç kez tekrarlayın. Bir iki yıllık Game Pass yapabilirsiniz böylece. Malum, fiyatlar her an artabilir.

Laptop eve geldiğinde Windows 11 Home ile geldi ve hesaba girdikten sonra bana "Game Pass Ultimate ilk ay ücretsiz" yazısını çıkardı. Ben de kabul ettim kısacası Game Pass Ultimate sahibi oldum. cevap verenler için teşekkürler.

Geri
Yukarı