Hangi hazır sistem alınmalı?

Bütçe
14.000₺
Ekran kartının iki fanlı olması sıkıntı çıkarır mı? Bir de işlemci yeterli olur mu? Son olarak bazı yerlerde 3060ti için 750w lazım diye okumuştum.
3060 Ti çok ısınan bir ekran kartı değil, sıkıntı olmaz. İşlemci yeterli 3070 Ti bile takabilirsiniz 1080p için. 550W bile yeterli, çok yüksek TGP değerine sahip değil.

3060 Ti çok ısınan bir ekran kartı değil, sıkıntı olmaz. İşlemci yeterli 3070 Ti bile takabilirsiniz 1080p için. 550W bile yeterli, çok yüksek TGP değerine sahip değil.
Anakart kafamı o kadar karıştırıyor ki hala kesin olarak karar veremedim. Asus Prime B560-M-K olarak değiştireyim mi? Fiyat artacak ama biostar olarak kalması da hiç içime sinmiyor nedense.

Merhabalar. Konu başlığında da söylediğim gibi iki hazır sistem arasında kaldım. İki sistemi de ekliyorum. Bazıları kara cuma indirimini beklememi söylüyor ancak sistem fiyatlarının o zamana kadar artması düşüncesinden dolayı 1 ay daha indirim bekleme fikri beni çok geriyor. Sizce ne yapmalıyım?
Konuda indirim olayı konuşulmamış. Tekrar ben açayım o zaman. Ben de hazır sistem araştırmasındayım. Arkadaşın dediği gibi 1 ay beklesem hazır sistemlere indirim gelir mi, yoksa dolar alıp başını gider şimdiki fiyatları bulamaz mıyım büyük bir kararsızlık yaşıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı