Hangi HOI4 DLC'leri alınmalı?

Makaleler
1
Hafta sonu indirimlerinin geldiğini görünce hemen Hearts of Iron IV aldım. Ama hiç DLC almadım. Hatta oyuna ilk girdiğimde şaşırdım çünkü 1936 senesinde ülkenin başında ismet inönü vardı. Fokus ağacına baktım klasik fokus ağacı var. Bana hangi DLC'yi önerirsiniz? Oyunun zamlanmasından korkuyorum yoksa yaz indirimlerini bekleyecektim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İfadeler: FDR

Cidden mi 1936 senesinde İsmet İnönünün olduğunu hiç fark etmemiştim.

Buradaki yazımı okuyabilirsiniz.

Cidden mi? 1936 senesinde İsmet İnönü'nün olduğunu hiç fark etmemiştim.
Eski sürümlerde yoktu, yeni sürümlerde eklenmiş. Hatta "ATATÜRK Öldü" eventi var. Ama Atölye Modları ile geri getirebiliyorsunuz.

Bu oyun DLC'siz asla oynanmaz hocam o yüzden biraz parayı gözden çıkarmanız lazım.

Son çıkan Barbarossaa ve tank, uçak, radyo DLC'leri dışında hepsini almanız güzel olur. Oyuna alışırsanız (Muhtemelen bağımlı olacaksınız) son DLC'yi de alırsınız çünkü oyun çok zorlaştı o eklentiyle.

Cidden mi 1936 senesinde İsmet İnönünün olduğunu hiç fark etmemiştim.
Bende anlamadım garibime gitti.
Buradaki yazımı okuyabilirsiniz.
Okudum hocam teşekkürler.
Gerçekten hocam DLC'siz oynayacaksan sadece Almanya'yla zevki çıkıyor. Önerileriniz için teşekkürler.
Radyo gemi ve uçak dlc leri hariç hepsini al.
Hocam öyle de biraz bütçemi aşıyor.
No step back güzel alınabilir.
Hocam sanırım en son çıkan DLC o galiba. Olayı nedir? Sanırım Sovyetler Birliği ile alakalı bir DLC.

Ben La Resistance aldım oyun çok güzelleşti. DLC'ler bir tık daha ucuz olsa death of dishonor ve man the guns alırdım. Türkiye'yi Atatürk ile yönetmek için Battle of bosphorus DLC şart. Anlamadığım Peru oynuyorum lider ölmüyor Atatürk ölüyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…