Hangi internet sağlıyıcısı kullanılmalı?

Porta baktılar zaten, sorun görmediler. Modeminizde sıkıntı var muhtemelen dediler modemi değiştirdik. Yeni modemde sıkıntı devam etti.
O zaman türk Telekom seni başından savmak için böyle söylemiş. Başka sağlayıcıya geç, aynısını yaşayacaksın. Altyapı sahibi t.t, port kiralarina müdahale eden t.t, porta müdahale eden t.t. herşeyin başı t.t ile başlar.

Diğer çevrenize komşularınıza sorun kim ne hangisini kullanıyor ona göre seçebilirsiniz.

Bende Millenicom kullanıyorum gerek müşteri hizmetleri gerek ilgileri olsun memnunum.

Millenicom kötü diye okudum bir forumda.

Net Speed'i araştırdım. TurkNet'e göre daha iyi ve Millenicom'dan bayağı şikayet ve ping sorununu varmış.

Millenicom kötü diye okudum bir forumda.

Net Speed'i araştırdım. TurkNet'e göre daha iyi ve Millenicom'dan bayağı şikayet ve ping sorununu varmış.

Ping sorunu genelde santral kaynaklı oluyor ben şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20240513-195350.jpg
    105,9 KB · Görüntüleme: 19
Türk Telekom alın ben Vodafone kullanıyorum rezalet tüm oyunlarda pingim durduk yere çıkıyor 200'e kadar 50 Mbps kullanıyorum bir de.

Türk Telekom Arapların değil artık. Bu bir. Bir ikincisi, En iyi ping smooth, pop,peering yurtdışı çıkışı türk telekomda. Bilip bilmeden yorum yapmayın.

Bilemediniz. Comnet'te. Yandınız. Game Over

İnternetiniz kaç Mbps paket aldınız? Aldığınız paketin Mbps karşılıyor mu?

Şöyle bir şey gördüm.
Çok doğru konuşmuş helal olsun. Benim bildiğim iyi olanlar Telekom ve Turkcell.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…