Hangi İnternet Şirketini Seçmeliyim?

• Konuyu başlatan Anıl Sezer
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 6
  • Görüntüleme 1B
A

Anıl Sezer

Ziyaretçi
Arkadaşlar yakında maalesef Giresun'a taşınıyoruz. Malum benim için en önemli 5 şeyden biri internet... Taşınacağımız sokak ADSL destekliyor sadece. 50 lira da max. limitim var. Aklımda Süperonline'ın ADSL Kampanyası - Turkcell Superonline 49 Liralık sınırsız tarifesi var. Modem vs. de geleceği için mutluyum. Siz ne diyorsunuz? Bir sorun çıkarırlar mı? Kullanan kişilerin görüşleri nedir?

Aaa aaa deneme bile, orada TTnet kullanman zorunlu gibi yinede araştır sor. Yeni aboneler için TTnet 2 yillik güzel kampanyalar var, siteden takip edip kendine uygun olanı seç.
Normal fiyatlar ADSL 63TL. telefon sabit ücreti 15Tl dir.

Amcanlarda senin gibi aktif kullanıcı var mı? yani altyapı ve teknik desteği iyiyse hiç bakma SuperOnline abonesi ol. Karadenizde doğru düzgün altyapısı yok diye biliyorum.

- - - Güncellendi - - -

Telefon bağlatmayabilirsin ama yalın internettede aylık hizmet bedelini ödemek zorundasın en az 15 TL.

Ovvv. 15 lira kötü olmuş ya.

Amcamlar aktif nasıl kullanıyor. Dükkanda kullanıyor evde de en fazla 30 dk falan. Onun dışında bir aktifliği yok. Yani hız onun için önemli değil. Google işi için yeterli. Ancak araştırılması gereken ciddi bir konu bu. Sonuçta 2 yıl taahhüt imzalanacak.

Tabi TTnet... Superonline adsl hizmetinin altyapısını Türk Telekomdan alıyor. Herhangi bir arızan oluştuğunda Türk telekom ekiplerine kendileri iş emri açıyor vs vs. + olarak Türkiye'de ne kadar acı olsa da bir gerçek var o taraflarda özellikle orta yaşlı birçok santral görevlisi tt abonelerine daha sağlam portları tahsis ediyor. Babamın işi misali...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı