Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz?

Çoklu seçim yapabilirsiniz.

• Oy verenlerin toplamı
    179

Dangdro

Hectopat
Makaleler
1
Hangi işletim sistemini kullanıyorsunuz? Neden?

Windows 10 Pro kullanıyorum. En güncel işletim sistemi olduğu için ve beni en çok rahat ettiren işletim sistemi bu olduğu için Windows 10 kullanıyorum.

Windows 7 kullanıyorum. İnternet üzerinden bir alışveriş yapmıyorum, gizlilik teşkil eden bir durum yok. Tipik kişisel bir kullanımım var, zaten bilgisayarım da oyun vs. oynamak için de yeterli değil. O yüzden işimi görüyor şu anlık. Ha ama eğer ilerde yeni bir bilgisayar alırsam orijinal Windows 10 ya da o günün şartlarında en güncel işletim sistemini kurmayı düşünebilirim.

macOS ile Hackintosh’u ayırmak biraz mantıksız olmuş bence. Ankette işletim sistemi sorulmuş ve Hackintosh dediğimiz şey bir işletim sistemi değil ki Hackintosh, PC mimarisine macOS kurulması demek basitçe. Yani bir Hackintosh bilgisayar da aslında macOS kullanıyor. Bence en azından ankette direk “Hackintosh” yerine “macOS (Hackintosh)” diye bir seçenek olmalı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…