Hangi konsol alınmalı?

Ya da aynı fiyata bilgisayarı fazlasıyla yükseltebilirsiniz.

Bu arada ben de Series X kullanıcısıyım. Xbox ile ilgili bir sorunuz olursa sorabilirsiniz.

Bu dönemde en mantıklısı Xbox almak ama ben konsol alacak olsaydım her ikisini de alırdım. Canım God Of War mı oynamak istiyor, geçerim PlayStation'a oyunumu oynarım. Ya da Forza mı oynayacağım, geçerim Xbox'a Forza'mı oynarım. Ama işte herkesin maddi durumu bunları düşündürtmüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
PlayStation God of War'ı Xbox Game Pass'e çıkartacağını öğrendiğimde bayağı uzaklaşmıştım PlayStation'a.

Xbox seris s hem güncel hem Game Pass avantajı hem de teknoloji ile ve Türkiye pazarında rakipsiz(sıfır olarak) kesinlikle sizi 7 8 yıl rahat idare edebilecek konsoldur.
PlayStation God of War'ı Xbox Game Pass'e çıkartacağını öğrendiğimde bayağı uzaklaşmıştım PlayStation'a.

God of War'ın Game Pass'e geleceğini nerede gördünüz?

Bence PS 4 Pro almalısın ama YouTube'da fılan iyice araştır öyle al.

Bu sorunun cevabı tamamen hangi oyunları oynamak istersiniz sorusunda saklı.
Game Pass'deki oyunlara bakın ben bunlara oynarım derseniz Xbox alın.
Yok ben GoW GoT TLOU2 Uncharted serisi gibi gibi oyunlar oynarım derseniz PS almanız mantıklı.

Dalmışım bilgisayara çıkartılacağını demek istemiştim yorgunum projem var diye ayaktayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…