Hangi laptop modeli tercih edilmeli?

bullrose

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar yakın zamanda laptop almayı düşünüyorum. Fiyatları farklı olmakla beraber hangi laptopun daha avantajlı olacağına bir türlü karar veremedim.

Aşağıda 4 adet laptop linki koyuyorum. İnceleyip artıları ve eksileriyle fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim.

Msi Katana
Asus Rog Strix
Gigabyte Aorus
Monster Tulpar

Monster kasa nasıldır bilmiyorum.
ASUS ROG kasa soğutma olarak iyidir ama MUX Switch olmaması büyük bir eksi.
Aorus soğutma anlamında orta ve MUX Switch'i var.
MSI katana ise bu ürünler arasında en seçilmeyecek olanı olabilir onu hiç önermiyorum.

Aorus soğutma anlamında orta ve MUX Switch'i var.
Aorus'un bu modelinde MUX olmaması lazım.

26600TL'lik Omen 17 bu listedeki laptoplardan daha iyi performans verir.

MUX Switch olmazsa olmazım değil. Çok oyun tutkunu birisi değilim.
MSI Katana'yı neden önermediğinizi söyleyebilir misiniz?

Tavsiyeniz için teşekkürler. HP modellerini incelememiştim HP markasının bende bir ön yargısı var ama Monster yerine koyacağım. Listemin içinde olan bir model arasından seçim yapmak gerekirse hangi modeli önerirsiniz?

Fiyat farkını da katıyor muyuz?

Bu modellerin hepsine göre çok daha sıcak çalışıyor ve bir artısı yok.

17,3 inçlik bir kasaya göre ısınma varsa sıkıntı oluşturur tabii ki. Ben MSI Katana'yı ekran büyüklüğü ve biraz da olsa fiyatı avantajlı olarak bulmuştum. Canlı görme şansım olmadığı için sıcaklık konusunda bir bilgim yoktu. Bilgilendirmeniz için teşekkürler.
Fiyat farkını da katıyor muyuz?

Evet HP'nin fiyatı uygun benim listeme göre ama fiyat farkını şu an için katmıyorum.

Evet MUX Switch yok ama Advanced optimus var. O da MUX Switch kadar iş görüyor. Yeni Omen modellerin soğutması nasıl bilmiyorum ama Aorus modellerden daha iyiyse Aorus modeli tercih etmenin bir anlamı yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…