Hangi monitörü neden tercih etmeliyim?

Parlaklığı fazla diye alınır mı? Açıkçası 27 inç e heves ettim ama bilemedim, 1080p görüntü bozulur falan. ASUS TUF'un tasarımı daha güzel, parlaklık farkı ne kadar ki?
Monitör olarak alternatif varsa Amazon’u tercih et. Hepsiburada iade’de sıkıntı çıkarabiliyor. Amazon.com.tr satıcılı ürünü Amazon’dan alırsanız 1 ay koşulsuz iade hakkınız var. Ayrıca Asus 4 ölü piksele kadar servis raporu vermiyor. Bu yüzden Asus almayı düşünüyorsan kesin Amazon’dan al.

Monitör olarak alternatif varsa Amazon’u tercih et. Hepsiburada iade’de sıkıntı çıkarabiliyor. Amazon.com.tr satıcılı ürünü Amazon’dan alırsanız 1 ay koşullu iade hakkınız var. Ayrıca Asus 4 ölü piksele kadar servis raporu vermiyor. Bu yüzden Asus almayı düşünüyorsan kesin Amazon’dan al.
Amazonda bulamadım o monitörü , varsa da pahalıdır.
Rekabetçi oyunlarda yüksek Hz biraz avantaj oluyor ondan eledim. Karışık oynayacaksanız Acer da iyi bir seçenek.

Neyi elediniz? 1'i hariç diğerleri 165 Hz. İnç büyük olunca dezavantaj oluyor rekabetçi oyunlarda evet ama ben karışık oynuyorum.
Rekabetçi az bile diyebilirim hatta. Genelde hikayeli oyunlar, MT2 ve dizi izliyorum.
Acerin parlaklığı, renkleri nasıldır ?

Amazonda bulamadım o monitörü , varsa da pahalıdır.

Neyi elediniz? 1'i hariç diğerleri 165 Hz. İnç büyük olunca dezavantaj oluyor rekabetçi oyunlarda evet ama ben karışık oynuyorum.
Rekabetçi az bile diyebilirim hatta. Genelde hikayeli oyunlar, MT2 ve dizi izliyorum.
Acerin parlaklığı, renkleri nasıldır ?
Acer 165 Hz'miş. Kör modumu açmışım sanırsam.

Büyük ekran olması güzel. Daha önce TUF gibi sorunlarına da pek denk gelmedim.

Geri
Yukarı