Hangi mühendislik tercih edilmeli?

Enesahmet5516

Decapat
Daha fazla  
Şu an aklımda İTÜ Makine var. Geçen seneye göre tutuyor fakat çok yakın. Tutmama ihtimalinde Ege Bilgisayar ve YTÜ Endüstri arasında kaldım. Sizce hangisini yazmak daha mantıklı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Üniversite zamanımda Makine çok vurgulanırdı, arkasından bilgisayar. Makine tavsiyemdir SAY okusam makine yazardım zamanında. İTÜ ilk tercihiniz olsun, 2. YTÜ.

Bence kesinlikle Bilgisayar veya Yazılım mühendisliği. İlgin alakan varsa her yerde okunur kendini geliştirdiğin sürece önü çok açık.

Ya bende aslında onu istiyorum ama geçen sene 13032 ile kapamış ben 12606 yaptım sırlama olarak.Eğer ileri atarsa tutmayacak.
Hocam bence ileri atarsa da tam sizin sıralamanız civarına atar. Bilgisayar mühendisliği kadar artacağını sanmıyorum. Birde günde kaç saat çalışıyordunuz ve ne zaman başladınız çalışmaya bilgi verirseniz çok sevinirim.

Hocam bence ileri atarsa da tam sizin sıralamanız civarına atar. Bilgisayar mühendisliği kadar artacağını sanmıyorum. Birde günde kaç saat çalışıyordunuz ve ne zaman başladınız çalışmaya bilgi verirseniz çok sevinirim.
Ya aslına bakarsan ben biraz gevşek davrandım.Asıl çalışmaya ocaktan sonra filan başladım ve sonuç olarak okula göre biraz düşük kaldım.Bence en kötü ihtimalle kasım,aralıkta tyt bölüm denemeleri çözülmeye başlanmalı.Saat olaraksa bence günlük belli bir saat limiti koymaktansa konu odaklı çalışmak daha mantıklı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı