Hangi oyuna kaç TL yatırdınız?

Metin 2'ye 500-600 TL harcadım. O zamanlar sanıyorum dolar 2 TL civarıydı. Dünyanın en pay to Win oyunu, PVP serverları bile pay to Win. Pişmanım.

Eğer oyunu oynamasını biliyorsan hiç para yatırmana bile gerek yok 12 yıldır oynarım hiç para yatırmadım çünkü gerek yok.

Clash Of Clans'a geçen sene 105 TL yatırmıştım. Geçen sene çok pis bağlanmıştım oyuna ondan ötürü. Altın bilet mi ne almıştım. Sonra köy binası 10'u fulledim ve bıraktım oyunu. Onun dışında başka bir oyuna para yatırmadım açıkçası.

Growtopia=450TL.
Valorant=100.
CS:GO=23.
Steam=75.

CS:GO'ya 100 TL yatırmışımdır ancak her indirimde oyun gördüğümde skin satarak oyun alırdım.

Biraz saygılı olun. Biz sana '' fakirrrr, paraaaasıııız, enayiiiiii, çöpçüüüüüüüü'' desek mutlu olur musun? Lütfen düzgün konuş.
Biraz saygılı mı olsak?
Bana fakir diyebilecek kadar paran varsa helal olsun derim. Okuduğunuzu anlamayı öğrenin. Enayi diyenlere diyorum o lafları, yani saygısızlık yapmış insana karşı saygısızlık yapıyorum. Cidden inanılmaz şu kadar bariz bir şeyi yanlış anlamayı başarabilmek.

Yanlışa yanlışla karşılık verirsen yanlış uzar. Düzgün bir üslupla söylersen karşı da memnun kalır sen de.

Yanlışa yanlışla karşılık verirsen yanlış uzar. Düzgün bir üslupla söylersen karşı da memnun kalır sen de.
Millet meclisinde değiliz, bana enayi diyen adamların duyguları gram umrumda değil. Erdem satmaya devam et, iyi günler.

Knight Online. Net bir rakam belirtmek istemiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…