Hangi oyuncu laptopu alınmalı?

ÖzgünTR

Picopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
YouTube'da çoğu kişi Monster ve Casper ile yüksek FPS alırken fakat bir sürü kişide çok sorunu var diyor anlamadım. Monster alınmalımı veya Casper alınmalımı yazarsanız memnun olurum. Fakat bu markalar dışında bir markada önerirseniz sevinirim çünkü paramın çöpe gitmesini istemem fazla FPS RTX 3050 teknolojili bir laptop önerir misiniz kısacası. (not daha önce PlayStation almak için bir başlıklı konu açmıştım fakat sonradan bir laptop almaya karar verdim.) Ve bütçesinin 20 bin ve 10 bin arası olmasını istiyorum önerinin.

Sınırlarını keskinleştirirsen daha kolay yol alabilirsin. Olmazsa olmazlarını belirle.
Örneğin 15,6 ekran mı yoksa 17,3 mü ya da diğeri ?
DDR5-DDR4, 11. mi 12. nesil işlemci gibi..

Casper'dan uzak dur.
Monster da kötü, donanım problemi çıkma ihtimali yüksek, THH veya teknik servis ile uğraşıp durursun.

Arkadaşa katılıyorum Monster dandik ve benim sevmediğim bir marka HP Victus 16 alınabilir.

Monster da Tulpar modellerine bakabilirsin Abra'daki gibi ısınma sorunu yok.

Hocam HP markası iyidir. Ben normal kullanıyorum ve oldukça memnunum.

Buradan bakabilirsiniz:

Daha fazla istek belirtirseniz detaylı yardımcı olabiliriz. Monster'dan uzak dur, Casper excalibur serisi iyidir ama şahsen kendim de kullandığım için Rog Strix G15 kasa bir laptop öneririm. Bütçenize uygun herhangi bir G15 kasa seçebilirsiniz.

Tamamen aynı özelliklerde GTX 1650 olan modelini kullanıyorum oldukça memnunum. RTX 3050 versiyonu daha da güzel bütçeni de neredeyse hiç aşmıyor.

Öneriniz için çok teşekkür ediyorum 1 ay sonra alma ihtimalim çok yüksek stokda kalmama durumu gibi şeyler yaşanma şansı var mı peki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…