Hangi PS4 seçmeliyim?

Hangisi mantıklı ?

• Almanyadan Sıfır

Oy: 13 81,3%
  • Tanıdıktan 2.el

Oy: 3 18,8%

• Oy verenlerin toplamı
    16

gearbass

Hectopat
Son günlerde PS4 almayı düşünüyorum. Aldıktan 2 yıl sonra geri satacağım için Pro yerine normal versiyonu almaya karar verdim ancak 2 seçenek var size sormak istedim. Almanya'dan sadece PS4'ü 2500 alabilirim ya da 1 yıl kullanılmış garantili yanında Days Gone, God of War, GTA 5'li ve 3 aylık PS Plus üyeliği 3bine alabilirim sizce hangisi mantıklı?

Hocam bence 0 PS4'ü al Sonra kardeşlik sistemidir veya sürekli al-sat yaparak oyunları bitir Ben olsam böyle yapardım ama sen bilirsin

Almanyadan alacaginiz sifir isenonu alman daha mantikli, saydigin oyunlar yaklasik 250tl, bir de ikinci el cihaz.
İnternette baktığım kadarıyla ek verilen hediyeler 500tlye yakın PS Plusla
Hocam bence 0 PS4'ü al Sonra kardeşlik sistemidir veya sürekli al-sat yaparak oyunları bitir Ben olsam böyle yapardım ama sen bilirsin
Almanyadan almak istiyorumda bir tek garanti sıkıntı olursa diye

Bence ikinci el veya 0 Xbox One S al. Bir de onun bir uyeligi vardi adi aklima gelmedi. Belli bir ucret karsiliginda tum oyunlari oynayabiliyordun. O uyelik cok mantikli. 1800-2000TL arasi bulabildinmi iyi gider bence.

PS4'teki özel oyunları çok istiyorum ondan dolayı PS4 düşünüyorum. Bu arada 3500TL'ye sıfır PS4 buldum içinde aynı içerikler var o nasıl sizce?

Yeni konular

Geri
Yukarı