Hangi R9 290 modelini almalıyım?

Kardeşim Vapor-x öneririm özel soğutma teknolojisi var bu kartlarda. Ama Pcs+ de alsan pişman olmazsın diyeyim.

Msi soğutması güzeldir ama rakipleri var. Bu kartlarda asus'un soğutması yetersiz kalıyor. sapphire tri-x güzel ve sessizdir. vapor-x yine üstün bir soğutma'dır. pcs+ kaliteli bir sağutucu öneriliyor. Bu videoda tri-x çözümünden bahsediyor. 25. dakikadan sonra.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeşim , aynı problemi bende yaşadım ve kesinlikle tavsiyem TRİ-X .
Şunu da bil hangi modeli seçersen seç arasında sıcaklık değeri farkı olucak tek fark bu.

Kardeşim vallahi Vapor-x hem sessiz, hem soğuk hiç şakam yok oda 50 derece rahat vardır ekran kartının sıcaklıgı 20 derece yüksüz. Sağlam bi oyuna girincede 50 dereceyi geçmiyor. Ama Pcs+ , Tri-x bunlarda güzeldir tabi kullanmadım onları bilemicem. Ama asustan uzak dur he :)

Valla PCS+ filan kullanmadım ama bu ekran kartı beni çok rahat ettirdi ya. Hiç bir sıkıntı yaşamadım aldığımdan beri hiç aşırı derece ısındığınıda görmedim. Ultrada 60 fps altında calısan oyun yok :) Ama dediğim gibi PCS belki daha iyidir bilemiyorum hiç kullanmadım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı