Hangi Rainbow Six Siege paketi alınmalı?

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Merhabalar daha önce hiç R6 oynamadım fakat hep istemiştim. Şu an Epic üzerinde bayağı bir indirime girmiş.

Standart Edition--23 TL.
Deluxe Edition--44 TL.
Gold Edition--38 TL.

En yüksek sürümü bütçemi aşıyor o yüzden yazmadım. Sizden istediğim hangi sürümü almalıyım? Aralarındaki fark nedir? Gold Edition operatör veriyor mu? Ayrıca 5. yıl kartı 65 TL. Bunu 60 TL'lik kupon ile 5 TL'ye alabiliyor muyum?

Merhabalar daha önce hiç R6 oynamadım fakat hep istemiştim. Şu an Epic üzerinde bayağı bir indirime girmiş.

Standart Edition--23 TL.
Deluxe Edition--44 TL.
Gold Edition--38 TL.

En yüksek sürümü bütçemi aşıyor o yüzden yazmadım. Sizden istediğim hangi sürümü almalıyım? Aralarındaki fark nedir? Gold Edition operatör veriyor mu? Ayrıca 5. yıl kartı 65 TL. Bunu 60 TL'lik kupon ile 5 TL'ye alabiliyor muyum?

Gold Edition tavsiyemdir bayağı oparatör veriyor.

Standart Edition--23 TL.
Deluxe Edition--44 TL.
Gold Edition--38 TL.

Maalesef 5 TL'ye alamıyorsunuz kuponu kullanmak için minimum 80 TL'lik bir ürün almanız gerekir.

Geri
Yukarı