Hangi RTX 3090 modeli alınmalı?

FPS farkı olmaz ama soğutma ve bileşen kalitesi olarak EVGA daha iyidir.
Teşekkür ederim. 6900xt kullanıyordum bana o kadar sorun çıkardı ki garantiye verdim iade kararı verdiler. Umarım bu model beni üzmez.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim. 6900XT kullanıyordum bana o kadar sorun çıkardı ki garantiye verdim iade kararı verdiler. Umarım bu model beni üzmez.

Ne gibi sorun çıkardı 6900XT onu da açıklar mısınız?

Ne gibi sorun çıkardı 6900XT onu da açıklar mısınız?
HotSpot ısı seviyesi 110 derece bezen 112 falan oluyordu wattman hatası çıkıyordu 240HZ görüntü bozuyor oyundan atıyor vb. Baya şansızdım yani ben.

Son düzenleme:
HotSpot ısı seviyesi 110 derece bezen 112 falan oluyordu WattMan hatası çıkıyordu 240Hz görüntü bozuyor oyundan atıyor vb. bayağı şansızdım yani ben.

Geçmiş olsun. AMD 144Hz ve üstü çözünürlüklerde çok sorun çıkardığı konusunda çok şikayet var. Kimisi sorun yaşıyor kimisi yaşamıyor. Ama ne olursa olsun çok can sıkıcı bir durum. Servisten iade almanız iyi olmuş.

Maalesef çok severek aldığım bir kart olmuştu gaming z. DOA kapsamına girdi valla servis hiç sıkıntı çıkarmadı yada uğraştırmadı. Dedi aldığınız yere (n11) mesaj atın direkt paranızı iade etsinler kart bizde kalacak dediler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…