Hangi RX 6500 XT modeli alınmalı?

DenizOzkann

Centipat
Sistemimi toplayacağım ekran kartı olarak RX 6500 XT tercih ettim fakat hangi markanınkini almam gerektiğini bilmiyorum. XFX QICK210 RX 6500 XT baktım sıcaklık 75 derecenin üzerine çıkınca fan devri artmaya başlıyor. Sapphire RX 6500XT Pulse öneriyor bir adam diğeri diyor kartta çok sorun var sürekli ısınıyor diye. Hangi markayı tercih edeyim bilemedim. En ucuz ve kaliteli olanı bulmaya çalışıyorum. Yardım edebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Asus Dual kullanıyor arkadaşım diğerlerine nazaran daha az ısınıyormuş. 3599tlye düşmüştü bir ara tekrar düşerse benzer fiyatlara alabilirsin.

Sistemimi toplayacağım ekran kartı olarak RX 6500 XT tercih ettim fakat hangi markanınkini almam gerektiğini bilmiyorum. XFX QICK210 RX 6500 XT baktım sıcaklık 75 derecenin üzerine çıkınca fan devri artmaya başlıyor. Sapphire RX 6500XT Pulse öneriyor bir adam diğeri diyor kartta çok sorun var sürekli ısınıyor diye. Hangi markayı tercih edeyim bilemedim. En ucuz ve kaliteli olanı bulmaya çalışıyorum. Yardım edebilir misiniz?

Hocam 4 GB mı 8 GB mı düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
XFX kullanıyorum 1 ay olacak nerdeyse memnunum. Sıkıntı yok.

BIOSTAR ısınmıyordu galiba en ucuzu o zaten piyasada şu an alabilirsin

BIOSTAR ısınmıyordu galiba en ucuzu o zaten piyasada şu an alabilirsin.

BIOSTAR pek bilmediğim için bakmadım ama ona da bakarım sağ olun.

XFX kullanıyorum 1 ay olacak neredeyse memnunum. Sıkıntı yok.

XFX güzel kart diyor çoğunluk ama üstüne 100 lira daha koyup Sapphire Pulse al diyorlar arasında kaldım. İşte.

ASUS Dual kullanıyor arkadaşım diğerlerine nazaran daha az ısınıyormuş. 3599TL'ye düşmüştü bir ara tekrar düşerse benzer fiyatlara alabilirsin.

Şu anda en ucuzu inventusta XFX RX 6500 XT olarak gözüküyor 3.680TL civarında.

BIOSTAR pek bilmediğim için bakmadım ama ona da bakarım sağ olun.

XFX güzel kart diyor çoğunluk ama üstüne 100 lira daha koyup Sapphire Pulse al diyorlar arasında kaldım. İşte.

Şu anda en ucuzu inventusta XFX RX 6500 XT olarak gözüküyor 3.680TL civarında.

Yanlış hatırlamıyorsam @messinicocugu önermişti BIOSTAR'ı sorun yoktur büyük ihtimalle.

Geri
Yukarı