Hangi sağlayıcıyı tercih etmeliyim?

0-FuRKaN-0

Hectopat
Öncelikle selamlar, sizlerden bir yardım istiyorum. Şükürler olsun ki 2020'de TTNET'ten kurtuluyorum. Ben de yeni bir internete geçeceğim. Altyapımız yok ama taşınabiliriz şu anda baktığımda adls alt yapımız var sanırsam. Çoğu kişi TurkNet diyor sizce TurkNet'e geçmeli miyim ya da NetSpeed'e? Sizler hangi interneti önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence Türkcell nedeni ise yıllardır kullanıyorum vr gsyet memnunum döylrndi hızın aşağıdını vermiyor gece 1 ve 6 arası baya hızlanıyor . Bir keresinde 10 MB indirmre hızı ile oyun indirmiştim.

Öncelikle selamlar, sizlerden bir yardım istiyorum. Şükürler olsun ki 2020'de TTNET'ten kurtuluyorum. Ben de yeni bir internete geçeceğim. Altyapımız yok ama taşınabiliriz şu anda baktığımda adls alt yapımız var sanırsam. Çoğu kişi TurkNet diyor sizce TurkNet'e geçmeli miyim ya da NetSpeed'e? Sizler hangi interneti önerirsiniz?
Türknet tavsiye ederim.
1 Ay ücretsiz internet davet kodu: "NYF17YQ71SYJ" İstanbul/Ümraniye=Onur K.

TürkNet ve NetSpeed'in sitelerinden adresinizi arattığınızda ne hız çıkıyor? Altyapı yoksa her türlü ttnet altyapısını kullanacaksınız zaten. Superonline Fiber öneririm ya da Türknet YAPA altyapısı.
Taşınacağınız yerin bu iki altyapılardan olduğundan emin olun.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı