Hangi tarayıcıyı tercih ediyorsunuz?

Hangi tarayıcıyı tercih ediyorsunuz?

• Chrome

Oy: 18 48,6%
  • Safari

Oy: 1 2,7%
  • Edge

• Opera

Oy: 7 18,9%
  • Firefox

Oy: 7 18,9%
  • Vivaldi

• Yandex Browser

• UC Browser

Oy: 0 0,0%
  • Maxthon

• Diğerleri

Oy: 0 0,0%

• Oy verenlerin toplamı
    37
Eklenti ekleyerek dilediğiniz gibi bir tasarım yapabilirsiniz. Mozilla eklentilerini kurcalayın. Bir sürü var.

Çok baktım ama açılışta gelen favori sayfasını değiştirmeyi bulamadım. Operada ki gibi ilk açılan sayfada favoriler sıralansa, istediğimiz gibi düzenlense tadından yenmez.

Opera, Firefox ve Chrome bu üç tarayıcıda düzenli olarak güncellemeleri geldikce yapmakta ve ara ara hepsini kullanmaktayım. Genellikle kendi kullanımım olsun kalite ve hız olarakta bu sırayı verebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun zamandır hem bilgisayarda hem mobilde tarayıcı değiştirmeyi düşünüyordum, bugün Play Store'a girdim bi' baktım Chrome'un beta sürümünde üstteki çubuğu alta koymuşlar, enteresan bir şey olmuş. Bu anketin sonucuna göre ben de bi' çılgınlık yapıp masaüstü tarayıcımı değiştireyim, betadaki özellikler tam sürüme geçmezse mobilde de aynı tarayıcıyı kullanayım diyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Chrome Arama motoru, Youtube, Gmail gibi sunduğu hizmetlerden dolayı kullanıyorum. Ayriyeten diğer tarayıcılara göre daha stabil geliyor.

PC'de Vivaldi kullanıyorum. Chromium olması Chrome'un tüm özelliklerini sağlıyor, aynı zamanda Google'ın herşeyimi takip etmesinden kurtuluyorum. Websiteleri ne renkse tarayıcı o renk oluyor, screenshot alma özelliği vs. aynı anda 4 tab izleyebilme vs. inanılmaz güzel yanları.

Sync yok, o en kötü özelliği.

Bazen de Edge kullanıyorum. Nedense Edge Win10'da en güvenli tarayıcı olarak geliyor bana. Ayrıca pil konusunda en başarılısı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı