Hangi Tomb Raider oyunu oynanmalı?

m19kng

Hectopat
Daha fazla  
Selam Epic'in beleş verdiği 3 Tomb Raider oyunu vardı, ben bunlardan 2013'ü oynuyorum ve beğenmekteyim. Steam'de çoğu oyunun indirime girdiğine gördüm ve de 5TL gibi fiyata Anniversary Underworld ve Legend aldım. Bu 2013 yapımı oyun bitince hangi oyuna başlamalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam Epic'in beleş verdiği 3 Tomb Raider oyunu vardı, ben bunlardan 2013'ü oynuyorum ve beğenmekteyim. Steam'de çoğu oyunun indirime girdiğine gördüm ve de 5TL gibi fiyata anniversary underworld ve Legend aldım. Bu 2013 yapımı oyun bitince hangi oyuna başlamalıyım?

Hocam 2013'te seriye restart atıyorlar 2013 bitince Rise of the Tomb Raider oynamanız lazım.

Yanlış hatırlamıyorsam eski Tomb Raider'lerden Legend ile başlayabilirsiniz.

İlk 6 oyun fazla eski gelecektir ben zamanında oynarken bile kontroller sıkıntıydı, şimdi hiç çekilmez sanırım.

Legend, Anniversary ve Underworld güzel oyunlardır günümüzde de oynanır dediğim sırada oynayın yani çıkış tarihine göre. Oyunlar tanesi 2 TL yani bedava net alınır.

Son Tomb Raider üçlemesini zaten Epic'ten oynarsınız sırasıyla @m19kng

İlk 6 oyun fazla eski gelecektir ben zamanında oynarken bile kontroller sıkıntıydı, şimdi hiç çekilmez sanırım.

Legend, anniversary ve underworld güzel oyunlardır günümüzde de oynanır dediğim sırada oynayın yani çıkış tarihine göre. Oyunlar tanesi 2 TL yani bedava net alınır.

Son Tomb Raider üçlemesini zaten Epic'ten oynarsınız sırasıyla @m19kng

Hocam ben zaten Legend underworld ve anniversaryi Steam'den 5.50 TL gibi bir miktara aldım bugün hayirlisiyla Legend'e başlayacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı