Hangi Torrent istemcisini kullanıyorsunuz?

Kendin söyledin, 3-4 farklı servis kurmak istiyor uTorrent. Birinden birinde patlamışsın işte bu arada next next diyerek kurmadıysan daha kötü, virüslü içeriğe kafa atmışsın
Sen ne saçmalıyorsun dostum? Next diyerek kurmadım zaten. Dikkatli şekilde kursan bile program virüs atıyor.

Sen ne saçmalıyorsun dostum? Next diyerek kurmadım zaten. Dikkatli şekilde kursan bile program virüs atıyor.
Asıl sen ne saçmalıyorsun, neredeyse her bilgisayarımda var ve virüs girmedi bilgisayarlarıma. Tabi Antivirüs Programı'mı kapatıp korsan içerik kursaydım reklam gelirdi ben de suçu uTorrent'e atardım.

Web tabanlı arayüzü ve macOS üzerinde güzel çalıştığı için ihtiyacım oldukça BitTorrent kurup işim bitince siliyorum. En fazla 3-4 ayda bir işim düşüyor.

Asıl sen ne saçmalıyorsun, neredeyse her bilgisayarımda var ve virüs girmedi bilgisayarlarıma. Tabi Antivirüs Programı'mı kapatıp korsan içerik kursaydım reklam gelirdi ben de suçu uTorrent'e atardım.
Tamam devam et o zaman kullanmaya ...

Biz burada uTorrent yükleyince virüs bulaştı diyoruz, adam korsan içerik fasa fiso saçmalıyor. Ne garip insanlar var.

Son düzenleme:
uTorrent'i kötüleme konusu gibi oldu burası, kullanılabilir bir program ama alternatif seçenekleri de çok uygun.

Merhaba arkadaşlar. Hangi Torrent istemcisini kullanıyorsunuz?

Ben qBitTorrent kullanıyorum. Gayet de memnunum. Reklam dolu çöp UTorrent'ten çok daha iyi.

qTorrent masaüstümü sürekli çöktürüyor o yüzden BitTorrent hiç hayal kırıklığına uğratmadı beni.

10 yıldan fazladır hep uTorrent 2.0.4 kullanırım, bazı trackerlar uTorrent 2.0.4'ü kabul etmiyor. Onlarda da qBittorrent kullanıyorum. O sürüm bir alışkanlık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…