Hangi Windows Sürümü Daha İyi Olur?

Çoğu kişi Windows 10 demiş ama kimi 1809 sürümünü demiş kimisi 1703 sürümünü kullan demiş. Kararsız kaldım.
Windows 10 sürümleri arasında oyun için performans farkı pek yok 3-5 FPS aşağı yukarı aynı çıkar.
LTSB-LTSC sürümleri tüm sürümlerden en ağır olanı. En hafifi Home SL sürümüdür.
1809 sürümünü yükleyebilirsiniz ama sorunlar çıkabilir daha sorunsuz olması için 1803 sürümünü yükleyebilirsiniz.

Windows 10 sürümleri arasında oyun için performans farkı pek yok 3-5 FPS aşağı yukarı aynı çıkar.
1809 sürümünü yükleyebilirsiniz ama sorunlar çıkabilir daha sorunsuz olması için 1803 sürümünü yükleyebilirsiniz.
[/QUOTE
Teşekkürler. Ama eski sürümleri nereden yükleyebilirm.

Buradan Microsoft ürünlerinin tümünü indirebilirsiniz. Güvenilirdir Microsoft’un kendi sunucularından indirme yapıyor.

Bilgisayarım şuan Windows 7. Ben de Windows'u yükseltmek istiyorum. Sizce bnim için Windows 10 mu Windows 8.1 mi daha iyi olur? Yoksa Windows 7'de kalayım mı?

Sistem Özellikleri
Intel Pentium G2030
AMD Radeon HD 6570 2GB
4GB Ram
Windows 10 kaldırmaz diye bir durum söz konusu olamaz. Daha düşük sistemlere Windows 10 kurdum. Bu gün itibari ile Windows 7 ve Windows 10 dışında kullanılabilecek daha stabil bir işletim sistemi zaten yok. 8.1 i düşünmeye bile gerek yok. Görünüşe görede windows 7 den de sıkılmışsın. Yani bu durumda düşüneceğin başka birşey yok Windows 10 un son sürümünü yükleyeceksin. Eski versiyon yüklemek özel durumlar dışına mantığa uygun değil.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı