Hangi Windows sürümünü tercih etmeliyim?

Önceki linkleri de kullanabilirsiniz ama Windows'u kurduktan sonra dakikalarca güncellemeleri indirir. Nasıl kurulduğu ile ilgili bilgiler/açıklamalar pek değişmiyor ama.

Sizin attığınız yerden indireceğim.

Sonra Recep abinin yaptığı gibi yapacağım değili mi her şeyi?
Evet

Önceki linkleri de kullanabilirsiniz ama Windows'u kurduktan sonra dakikalarca güncellemeleri indirir. Nasıl kurulduğu ile ilgili bilgiler/açıklamalar pek değişmiyor ama.

Evet
Tamamdır senin attığınım linkden isoyu yükleyeceğim sonra aynı şeyleri yapacağım teşekkürler

Windows 11 ve Windows 10 arasında kaldım.
Hangisini kurmalıyım?
Ve indirmek için link de atarsanız sevinirim.

Sistemizin özelliklerine göre karar verin desteklemiyorsa kendiniz kurarsanız belli sıkıntılar yaşayacağıza emin olabilirsiniz (TPM çipi yoksa Valorant girememe örnek mesela) destekliyse Windows 11'de sıkıntı yaşamayacağınıza emin olabilirsiniz.

4060
Ryzen 5 600
16gb ram
Bence destekler die düşünüyorum

4060.
Ryzen 5 600.
16 GB RAM.
Bence destekler die düşünüyorum.

Çok rahat destekler sisteminizi belirtili olmadığı için sorayım dedim. Ben i5 8250'u 8 GB RAM Radeon 530 ile iyi deneyim yaşadım sıkıntısız idi.

İnşallah bende güzel deneyim yaşarım.

3 sene kadar kullandım bir sıkıntısını görmedim ama bu teknoloji ne yapacağı belli olmuyor bazen yeni sistemi olan akrabam da daha bir sorun yaşamadı ama şikayetçi olanlar da mevcut yani.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…