Hap içtikten sonra karın ağrısı

erkekavcisii

Decipat
Bazen doktorların verdiği ilaçları içince kısa süreli karın ağrım başlıyor. Sonra da geçiyor. Sizce doktora görünmem gerekir mi?

Bazen doktorların verdiği ilaçları içince kısa süreli karın ağrım başlıyor. Sonra da geçiyor. Sizce doktora görünmem gerekir mi?

Bende devamlı ilaç kullanan biriyim ve bazen bana da oluyor ülser ve gastritden dolayı sana da olabilir veyahut vücut alışık olmadığından yan etki yapmış olabilir bazı ilaçlara alışma sürecinde olur o yüzden geceleri yatmadan önce içmeniz önerilir ancak bir dahaki sefere doktora gittiğinizde sorup ilacı değiştirebilirsiniz. Ağrı uzun süreli ve çok sancılı geçiyorsa acile gitmeniz de fayda olabilir mide delinmesi de olabilir ama pek ihtimal vermiyorum.

Hocam tek parol ilaçda oluyor ağır ilaç galiba.

Hocam tek parol ilaçda oluyor ağır ilaç galiba.

500mg kullanıyorsan sana ağır geliyor olabilir herkesin bünyesi bir olmuyor doktorunuza söyleyip farklı ağrı kesiciler kullanabilirsiniz ya da iğne isteyebilirsiniz daha çabuk toparlarsınız geçmiş olsun.

500mg kullanıyorsan sana ağır geliyor olabilir herkesin bünyesi bir olmuyor doktorunuza söyleyip farklı ağrı kesiciler kullanabilirsiniz ya da iğne isteyebilirsiniz daha çabuk toparlarsınız geçmiş olsun.

Teşekkürler burada sadece hasta olduğumda belli olan hapları atıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…