Harç ödemesi nasıl yapılır?

Daha fazla  
1.sınıfım ve harç ödemesi ile ilgili bir araştırma yaptım. Akbank uygulaması üzerinden yapılıyormuş. Arattım, buldum ve tadaaa. Girdiğiniz öğrenci no üzerine kayıtlı bir borcunuz yok. Yanlış yere mi bakıyorum, yahut başka bir durum mu anlamış değilim. Aile de evde en büyük benim yol gösterecek de yok desem yeridir. Yani yardımlarınıza açığım.

Hocam ilk kez yazıldım. Sanırım dediğiniz gibi. Öğrenci bilgi kısmından kontrol etmiştim ama hep denildiğinden harç ücretleri ödenmeli tarzında. Dedim herhalde bizde ödeyeceğiz, o yüzden kafama takıldı, teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Hocam ilk kez yazıldım, birinci öğretimim. Sanırım dediğiniz gibi. Öğrenci bilgi kısmından kontrol etmiştim ama hep denildiğinden harç ücretleri ödenmeli tarzında. Dedim herhalde bizde ödeyeceğiz, o yüzden kafama takıldı, teşekkür ederim.

Orgun ogretim harc ucreti odemez.

Peki şimdi ben Özel Eğitim Bölümü okuyacağım nasip olursa. Son yıllarda çıkan bir bölüm. Bir değişiklik olma durumu söz konusu mu? Derslerimi de zorunlu olarak az evvel seçtim. Bir ücret, borç olsaydı seçemezdim gibi geliyor.

Peki şimdi ben Özel Eğitim Bölümü okuyacağım nasip olursa. Son yıllarda çıkan bir bölüm. Bir değişiklik olma durumu söz konusu mu? Derslerimi de zorunlu olarak az evvel seçtim. Bir ücret, borç olsaydı seçemezdim gibi geliyor.

Bolumle alakasi yok dedigim gibi orgun ogretimsen yukarida yazan arkadasin dedigi kosullar altinda hicbir sekilde harc ucreti odemezsin. Harc ucreti sadece ikinci ogretimler icin var.

Sağolun hocam ve mazur görün gerçekten, hep aynı soruları sordum lakin ilk defa gittiğimden ve soracak kimsem olmadığından sizi biraz yormuş olabilirim. Kusuruma bakmayın, ilgi ve alaka için herkese teşekkür ederim.

Geri
Yukarı