Hard diske oyun yüklenmiyor

Ethem Efe

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Kocaeli gölcük
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
4060Tİ 16 GB RAM Ryzen 5 5500 Cooler Master 120L XTB 1 TB SSD
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar Toshiba 1 TB bir tane hard diskim var, 300 GB'ı dolu hard diskin. Ancak LoL kurmaya çalışıyorum misal oyunu kuruyorum sonra yönetici izni istiyor ancak açmıyor sonrasında. Neden olabilir?

PC mavi ekran vermeye başladı şu anda açılmıyor diski çıkardım ama nafile şu anda bilgisayarı Windows'un kendi kurtarması üzerinden yeniden yükleyemeyi deniyorum.

Hocam neden oldu böyle ya diskede bir şey olmaması gerek çok önemli dosyalar var.

Öneriyi ben yapmadım ve bir şey olmazda demedim yapın bakalım ne olacak.

Mavi ekran vermeye başladı şu anda açılmıyor diski çıkardım ama nafile şu anda bilgisayarı Windows'un kendi kurtarması üzerinden yeniden yükleyemeyi deniyorum.

Tamam, bunu dedim zaten yeniden yükle ayrıca yedek HDD'nin icinde önemli dosyalarıni sakla Windows'un olduğu diskte değil.
HDD test ederken çöktüğü için kapandı muhtemelen sorun diskte. Dosyaları kurtarıp yeni HDD alırsanız daha iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam, bunu dedim zaten yeniden yükle ayrıca yedek HDD'nin icinde önemli dosyalarıni sakla Windows'un olduğu diskte değil.
HDD test ederken çöktüğü için kapandı muhtemelen sorun diskte. Dosyaları kurtarıp yeni HDD alırsanız daha iyi olur.
Dosyaları nasıl kurtaracağım.

Windows kurulu HDD'ye önemli bilgilerini koymaman gerekirdi.
Windows'a erişebiliyor musun? Bunun bir sürü nedeni var.
Zaten Windows kurulu değil hddye ek bir HDD var bende.

Yeni konular

Geri
Yukarı