Hardal Neyle Yenir?

Kimse

Kilopat
Makaleler
21
Bi' deneyeyim diye aldım (Heinz). Hamburgerin içine konuluyor, onu biliyorum. Başka tam nelerle yeniliyor bilmiyorum. Haşlanmış yumurtanın üstüne avokado sürerdim. Bunu da sıktım çok az ve sürdüm, yine çok fena olmadı. Başka nelerle yenilir? Teşekkürler.

Kızartma ve köftelerle çok yenir. Tavuk ürünleri ile çok yenir. Ama benim damak tadıma çok hitap etmedi açıkçası.
İnternetre de bunları gördüm hep ama ben de fazla et seven birisi değilim, kızartma da fazla yiyemem. Elimde mi kalacak bu sos benim şimdi.

Yok neden elinde kalsın. Kafelerde salatalarda çok güzel soslar hazırlıyorlar sebzelerle. Onların tariflerini kullanabilirsin. Hatta Kadıköy'de Mosquito kafe var. Salatanın yanında hardallı bir sos getiriyorlar. Benim gibi hardal meraklısı olmayan biri bile sevdiyse sizde sevebilirsiniz. Ama küçük bir tavsiye vereyim. Hardalı böyle büyük ürünlerde almayın. Küçük kutularda alırsanız daha taze ve kullanışlı olur sizin için.

İhtiyacı olan birine ver yesin

Forumda seferberlik başlatıyoruz o zaman. Hardal ihtiyaçları için el ele:)

@painkiller Tamam, hardallı salata sosu tarifleri buldum. Başka var mı hardal tuketen, neyle tüketildiğini bilen? Ya tadı da farjlf ve hoş bence ama neyle gider onu bilemedim. Hiç olmazsa arkadaşlarıma veririm zaten de yerim ben bunu. :p

@painkiller O kadar da degil de, iğrenç deyip atmam yani. Kendine has, hoş bir tadı var. Bu arada o salata sosları hep mayonezli, ben mayonez tüketmiyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı