Çözüldü Harddisk D gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Oyuna girdikten sonra oyun dondu ve buna bağlı olarak oyundan attı, yerel dosyalar bulunamıyor dedi sonrasında ise Steam kapatıp-açtım ve bazı oyunlarını silindiğini fark ettim. Yerel disk D gözükmüyor. Aygıt yöneticisi ve disk yönetiminden de gözükmüyor. (Laptop kullanıyorum.)

Çözüm
Aç-kapat yaptım olmadı, sonra PC'yi 5 dk. bekletip açıp kapadıktan sonra hard disk kendine geldi. İlk başta açılırken zaten 30 saniyede açıldı (yüklü Windows M.2), sonrasında düzeldi.
Oyuna girdikten sonra oyun dondu ve buna bağlı olarak oyundan attı, yerel dosyalar bulunamıyor dedi sonrasında ise Steam kapatıp-açtım ve bazı oyunlarını silindiğini fark ettim. Yerel disk D gözükmüyor. Aygıt yöneticisi ve disk yönetiminden de gözükmüyor.

Kasayı açın harddiskin güç kablosunu ve anakarta bağlanan data kablosunu çıkarıp takın. Aynı şekilde anakarttaki kabloyu da çıkarıp takın.

Aç-kapat yaptım olmadı, sonra PC'yi 5 dk. bekletip açıp kapadıktan sonra hard disk kendine geldi. İlk başta açılırken zaten 30 saniyede açıldı (yüklü Windows M.2), sonrasında düzeldi.

Çözüm
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı