Harddisk Nasıl Çalışır?

son_goku

Kilopat
Makaleler
12
Yer
İzmit
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen. American Chapper vardı harikaydı. Sonra bir tane program vardı, hurdalıktan araba parçaları alıp araba yapıp yarış yapıyorlardı. Sonra... deney yapılan bir program vardı, bir bölümünde helikopterin pervanesi hafif bir cisim bağlayıp uçuşta ne kadar açı farkı olacak onu hesaplamışlardı. TV'de bakacağım nadir kanallardandır...

American Chopper şu motorsiklet yaptıkları mıydı ? :D Evet o da güzeldi. 2004'te uzaylılar ile ilgili bir belgesel izlemiştim orada. Hala aklımda hatta 1995'te Porto Riko mu neydi, oraya mekik düştüğünü falan anlatıyordu. Aklımdan hiç silinmedi :D Adamlar biliyorlar program yapmayı arkadaş. Bir tane sıkıcı yayınına rastlamadım. :D

American Chopper şu motorsiklet yaptıkları mıydı ? :D Evet o da güzeldi. 2004'te uzaylılar ile ilgili bir belgesel izlemiştim orada. Hala aklımda hatta 1995'te Porto Riko mu neydi, oraya mekik düştüğünü falan anlatıyordu. Aklımdan hiç silinmedi :D Adamlar biliyorlar program yapmayı arkadaş. Bir tane sıkıcı yayınına rastlamadım. :D

Evet evet o. :D Bir de şey vardı. Adamların arabalarını çalıp modifiye yaparak geri veriyorlardı.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı