Harddisk Ses Çıkartıyor

Yanlış anladınız boot korumasından bahsediyorum

Kasanın içinde ısınıyor mu ?

laptop kullanıyorum ısı değeri normal
Bende vardı ısınyordu ve ses çıkartıyordu diskler kafaya sürtüyordu eski olduğu için değiştirdim garanti ye gönder baksınlar.

Bende vardı ısınyordu ve ses çıkartıyordu diskler kafaya sürtüyordu eski olduğu için değiştirdim garanti ye gönder baksınlar.
Garantiye gönderdim sorun yok diye gönderdiler garantisi 1.5 ay kaldı bilerek yapıldığını düşünüyorum.

Testleri hızlı tarama değilde normal tarama yapabilirmisiniz. Hızlı taramada genelde sorunları gözden kaçırıyor.

Testleri hızlı tarama değilde normal tarama yapabilirmisiniz. Hızlı taramada genelde sorunları gözden kaçırıyor.
Denerim öneriniz için teşekkür ederim sizce testlerde sorun gözüküyor mu?

Yavaş testi yapınca bad sector çıkmazsa sorunsuz gibi gözüküyor.

Benim de WD Green Hard Disk'im var. Bad sector yokmuş fakat bozukmuş. 2 yıldır kullanıyorum memnunum. Arada bir garip sesler çıkartıyor. Testlerde sorun çıkmazsa takmayın kafanıza derim.

Benim de WD Green Hard Disk'im var. Bad sector yokmuş fakat bozukmuş. 2 yıldır kullanıyorum memnunum. Arada bir garip sesler çıkartıyor. Testlerde sorun çıkmazsa takmayın kafanıza derim.
laptop bios boot menüde cd dvd usb okumuyor bios koruması mı var yoksa sorun anakartta olabilir mi?

Yavaş testi yapınca bad sector çıkmazsa sorunsuz gibi gözüküyor.
laptop bios boot menüde cd dvd usb okumuyor bios koruması mı var yoksa sorun anakartta olabilir mi? Görüşünüz nedir?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…