Harici disk ile Steam'den oyun aktarılabilir mi?

ayberkeren

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar, yaz indirimini değerlendirmek için kuzenimle Payday 2 adlı bir oyun satın aldık. Ancak bu oyunun 23 GB olduğunu öğrendiğim de hayal kırıklığına uğradım. Çünkü internet hızım çok yavaş ve indirmeler günler hatta haftalar alıyor. Ben 500 GB bir harici disk yani taşınabilir bir diske sahibim. Arkadaşım Payday 2'yi indirdi ve oynayabiliyor. Şimdi ben Steam oyun yedekle kısmından harici diske Payday 2 dosyalarını atıp kendi bilgisayarımda yedekten kendi steam ve kendi bilgisayarıma geri yükleyebilir miyim?

Oyun çalışır mı?

Ban yiyebilir miyim?

Not: Kuzenim de bende oyuna Steam üzerinden satın aldık ve kütüphanemizde mevcut.

Yapabikirsin tabiki. Kuzenin bilgisayarinda steamin kurulu oldugu yere git. Steam/steamapps/common buradan oyunu diskine kopyala oradan kendi bilgisayarinda ayni yere yapistir. Steamde oyunu yukle de. Oyunu attigin yeri sec. Otomatikman gorucektir. Dosyalari dogrulayip hazir hale gelecektir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı