Harici Disk Sadece Bir Portta Çalışıyor

tercan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Adana
Daha fazla  
Meslek
Elektrik Teknisyeni
Seagate harici diskim kasanın arkasındaki sadece bir porttan çalışıyor. Disk yönetiminde de görünmüyor ama USB bellekler normal olarak her portta çalışıyor. Aldığım hatalar resimlerde mevcut.

Dosya Ekleri

• çalıştığı port.png
    çalıştığı port.png
    39,3 KB · Görüntüleme: 35
  • Ekran Alıntısıçş.PNG
    Ekran Alıntısıçş.PNG
    3,1 KB · Görüntüleme: 30
  • Ekran Alıntısıçşl.PNG
    Ekran Alıntısıçşl.PNG
    19,3 KB · Görüntüleme: 31
  • Ekran Alıntısıöl.PNG
    Ekran Alıntısıöl.PNG
    23,8 KB · Görüntüleme: 34
Son düzenleyen: Moderatör:
Buna benzer bir sorunu bende yaşamıştım hdd kaynaklıydı. Başka bir bilgisayara takıp denediniz mi? Buna benzer bir sorun varmı diye.

Buna benzer bir sorunu bende yaşamıştım hdd kaynaklıydı. Başka bir bilgisayara takıp denediniz mi? Buna benzer bir sorun varmı diye.
Laptop 2.0 girişlerinde denedim çalışıyor. Ben de SSD var HDD de nasıl bir sorun vardı.

Bendeki hdd eski olduğu için normal sata takınca çalışıyordu sadece usb harici çalışmıyordu. Anakartınız yada işletim sisteminizle alakalı bir sorun gibi duruyor

Bendeki hdd eski olduğu için normal sata takınca çalışıyordu sadece usb harici çalışmıyordu. Anakartınız yada işletim sisteminizle alakalı bir sorun gibi duruyor
Format zamanı geldiğinde windows'tan mı belli olur, Anakartım Tomahawk max yabancı forumda bir USB portu hariç hepsinin bozulduğu yazıyordu, bildiğim kadarıyla Bu portları chipset kontrol ediyor chipset problemi de olabilir ama flash bellekler çalışıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı