Harici HDD'de olan virüs nasıl temizlenir?

Hocam HDD'nin kendisini taradım ve durum böyle korkmalı mıyım tüm fotoların olduğu dosyalarda bir şeyler var.

Virüsleri buluyor işte niye korkasınız, içiniz rahat etmez ise sonradan Kaspersky ile de tarama yapabilirsiniz.

Virüsleri buluyor işte niye korkasınız, içiniz rahat etmez ise sonradan Kaspersky ile de tarama yapabilirsiniz.

Kusura kalmayın hocam şu an biraz strese girdim o yüzden bunları Malwarebytes üzerinden direkt kaldırmalı mıyım yoksa Kaspersky ile bir kere daha taratıpmı kaldırmalıyım.

Peki bir şey soracağım bu virüsleri temizlediğimde dosyaları silicek mi yani o fotoğraflar falan hepsi gidecek mi dosyalardaki.

Son düzenleme:
Kusura kalmayın hocam şu an biraz strese girdim o yüzden bunları Malwarebytes üzerinden direkt kaldırmalı mıyım yoksa Kaspersky ile bir kere daha taratıpmı kaldırmalıyım.

Peki bir şey soracağım bu virüsleri temizlediğimde dosyaları silecek mi yani o fotoğraflar falan hepsi gidecek mi dosyalardaki.

Sadece virüsleri siler, Malwarebytes'dan karantina bölümüne girin ve oradan çıkan virüsleri silin, isteğe bağlı Kaspersky ile de tarama yaparsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı