Harici Klavyedeki Bazı Tuşlar Çalışmıyor

RotAxt

Decapat
Harici klavyemdeki "6,7,Y,U,H,J,N,M" tuşları çalışmıyor. Normal şartlarda, normal bir durum tuşlar bozulmuş işte ancak eğer başınızı aşağı eğip bir bakarsanız ve bu tuşların belirli bir hizada olduğunu görürsünüz. Sorum şu ki bunun nedeni ne olabilir ve nasıl düzeltilebilir(Tuşları çıkarıp temizlemeyi denedim) ayrıca şöyle bir şey var ki, bazen çalışmaya başlıyorlar hemde biri ikisi değil, hepsi birden gidince de, hepsi gidiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Özel bir durumdur, evde çözmeye çalışmayın, aldığınız yere götürün.

Alalı neredeyse bir yıl oluyor bir aptallık edip bimden almıştım. Garantisi duruyor olmalı. Tam olarak nereye teslim etmeliyim
(Trust marka)
Zaten kaliteli bir marka değil, siz de demişsiniz, belirli bir sıra çalışmıyor. Acaba klavyeyi o sıradan çatlattınız mı?

Zaten kaliteli bir marka değil, siz de demişsiniz, belirli bir sıra çalışmıyor. Acaba klavyeyi o sıradan çatlattınız mı?
Klavyenin çatladığını nasıl anlayabiliriz
Ben temizlemek için içini açıp tamamen parçalara ayırmıştım görünürde herhengi bir problem yoktu.

O tuşların olduğu sırada devre bozulmuş olabilir. Bunun sebebi de hafif klavyeyi bükmüş olabilirsiniz veya kendiliğinden de olmuş olabilir.

O tuşların olduğu sırada devre bozulmuş olabilir. Bunun sebebi de hafif klavyeyi bükmüş olabilirsiniz veya kendiliğinden de olmuş olabilir.
Bunu anlamanın bir yolu var mı? Geçen sefer de dediğim gibi içini açtığımda o kısmın diğerlerinden bir farkı yoktu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…