Harici monitörde pencere nasıl açılır?

russelcorps

Femtopat
Daha fazla  
Selam. Harici monitör kullanmaya yeni başladım bununla ilgili bir sorum var. Harici monitörden örnek veriyorum bir klasöre tıkladığımda ana monitörden açılıyor, bunu hariciye kaydırma yapıyorum sürekli olarak. Bunun bir çözümü var mıdır? Direkt olarak tıkladığım ekrandan açma şansım var mıdır? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Merhaba,

Başlat menüsünden "Ayarlar"ı açın. Sistem seçeneğine tıklayın.Ekran sekmesine gidin."Birden Fazla Ekran" altında, harici monitörünüzü seçin."Bu ekranı ana ekran yap" seçeneğini işaretleyin.

Selam. Harici monitör kullanmaya yeni başladım bununla ilgili bir sorum var. Harici monitörden örnek veriyorum bir klasöre tıkladığımda ana monitörden açılıyor, bunu hariciye kaydırma yapıyorum sürekli olarak. Bunun bir çözümü var mıdır? Direkt olarak tıkladığım ekrandan açma şansım var mıdır? Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Tabii ki de açma şansın var anlatıyorum.

Öncelikle hangi monitörde açılmasını istiyorsan oraya getir Dosya Gezgini'ni daha sonra X tuşuna basarak kapat pencereyi ve daha sonra açtığın her pecnere en son kapattığın ekranda açılacaktır.

Merhaba,

Başlat menüsünden "ayarlar"ı açın. Sistem seçeneğine tıklayın. Ekran sekmesine gidin."birden fazla ekran" altında, harici monitörünüzü seçin."bu ekranı ana ekran yap" seçeneğini işaretleyin.

Hocam bunu denedim ama durumun tam tersi oldu. Buna kalıcı bir çözüm var mıdır?

Tabii ki de açma şansın var anlatıyorum.

Öncelikle hangi monitörde açılmasını istiyorsan oraya getir Dosya Gezgini'ni daha sonra X tuşuna basarak kapat pencereyi ve daha sonra açtığın her pecnere en son kapattığın ekranda açılacaktır.
bu kalıcı bir çözüm mü peki? reset attığımda tekrar aynı şeyi yapmam gerekiyor mu?

Hocam bunu denedim ama durumun tam tersi oldu. Buna kalıcı bir çözüm var mıdır?

Bu kalıcı bir çözüm mü peki? Reset attığımda tekrar aynı şeyi yapmam gerekiyor mu?
Tam emin değilim ama reset attığınızdada aynı ekranda kalması gerekıyor ama emin değilim deneyin.

Geri
Yukarı