Hasankeyf Belediyesi Başkanvekili Abdullah Tarhan usulsüz işe alımları açıklayıp AKP'den istifa etti

İlginçtir bu forumun partizanları bu konulara uğramıyor bile.

Şimdi ben bizim trolü çağıracaktım. Kendileri bile itiraf ediyor ama bizim yalaklar uğramaz bu konuya

"Yanlış bindiğin trenden ne kadar erken inersen kârdır." En azından hatasını bilip, özrünü dileyecek kadar kendine güvenmiş. Bunlar yaşanırken her şeye rağmen ailesinden kişileri torpille işe sokmaması kayda değer bir davranış. Hiç yoktan iyi.

@ÖzkanK, tam sizlik konu hocam. Kaçırmayın.

Hangi açıdan benlik anlayamadım?

Bana ne yani Hasankeyf belediye başkan vekilinden. ( Sıradan bir belediye meclisi üyesi aslında.) Adama sormazlar mı madem böyle şeyler var neden bunca sene durdun bu partide. Neden şimdiye kadar istifa etmedin?

Not: Usulsüz işe alım varsa şikayet etsin. Tutan engelleyen yok. KPSS ile alınan bir iş için torpil yapan varsa Allah belasını versin. Hesabı sorulsun. Öbür tarafta fitil fitil çıksın. Haksızlığı şerefsizliği savunacak halim yok.

Son düzenleme:
Şimdi ben bizim trolü çağıracaktım. Kendileri bile itiraf ediyor ama bizim yalaklar uğramaz bu konuya

Gelmiş gelmiş. Beddua etmiş. "Ama" diyerek açıklama yapmış. Bu partizanlar kendi mahallelerine "Höst ulan bu ne?" demediği müddetçe ama diye diye kıvırmaya devam ederler hocam.

Partizancığım bunu sizin mahalleye söyle güzel kardeşim. Biz söyleyince terörist, vatan haini felan oluyoruz da

"Bu adam yeterince AKP'li olamamış. İstifa etsin gitsin zaten. Kesin CHP ajanı falandır. Çünkü şimdiye kadar hangi AKP'linin istifa ettiği görülmüş? CHP SSK'yı batırmasaydı bunlar olmazdı. Biz hepsine gereken cevabı 15 Temmuz'da verdik. Bayraklarımızı indiremeyeceksiniz. Ezanlarımızı susturamayacaksınız." (!)

@ÖzkanK senin yan hesap mı ?

Bu haber şu yazdığım sözü aklıma getirdi "kıyamet gününden önce şahadet getirmiş bir Hristiyan"

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…