Hasta gibiyim

Arkadaşlar çok sık hastalanan biriyim bir de bunalmak yetmiyormuş gibi yine kaptım şifayı 2 haftadır hasta gibiyim. Bu akşam aşırı üşüme oldu sonra geçti gün içinde ara ara ateşlenme oluyor öksürme oluyor. Bir hasta gibiyim bir değilim. Bu psikolojik mi ve ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu sıralar herkes hasta gibi bir şey hocam takmanıza gerek yok. Bende normalde çok grip olan biri değilim olsam da uzun sürmez fakat bu sefer 3 kere grip oldum. Eninde sonunda geçecektir hocam rahat olun.

Arkadaşlar çok sık hastalanan biriyim bir de bunalmak yetmiyormuş gibi yine kaptım şifayı 2 haftadır hasta gibiyim. Bu akşam aşırı üşüme oldu sonra geçti gün içinde ara ara ateşlenme oluyor öksürme oluyor. Bir hasta gibiyim bir değilim. Bu psikolojik mi ve ne yapmalıyım?

1 ay oldu hastalığım hala geçmedi. Salgın mı var? Okuldada bir sürü hasta kişi var.

Ülke boyunca şu sıralar herkes hastalıktan kırılıyor. Salgın kol geziyor, özellikle grip ya da kolera geçiren bir sürü insan var çevremde. Hasta olmanız doğal.

Hocam herkeste var. Bizim okulda salgın var dendi ama öyle grip salgını fazlası değil, herkes öksürüyor hapşuruyor falan. Takmayın, meyve tüketiminizi arttırın yeter.

Takma adınızda bile yorgun savaşçı yazıyorken ne yapmalıyım diye sormanıza gerek yok. Cevabı belli :)
Dinlenin. Özellikle de kafanızı dinlendirin.

Geri
Yukarı