Hat değerleri düştü

Enes Kurus

Kilopat
Daha fazla  
Eskiden download 50'ye yakın upload da 40 gibiydi. Şimdi bu kadar düştü. Eskiden 60ms alıyordum şimdi 100'ün altına düşmedim. Sebebi nedir acaba?

41bf469b-d981-4778-a2bd-95b82f1f2a0c.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangi ISS?
Eger Turktelekom kullaniyorsan sözleşmede sana 3 Mbps upload vermek zorunda oldukları yazıyordur. Hemen ara bildir. Cimere kadar yolu var. Onun dışında Turknet vs kullanıyorsanız. Ayni sıkıntıyı bende yaşadım. TT kafasına gore sizin portunuzu değiştiriyor. Sizi dandik bir porta koyuyor. Çok can sıkıcı. Hemen müşteri hizmetleri ile konusun ayni şekilde hizmetimi düzgün kullanamiyorum. Veya yavaş hız diye şikayette bulunun ve hat değerlerinizi onlara iletin(eskisi böyleydi yenisi böyle şeklinde). Gerekeni yapacaklardır.

Türk telekom aradım müşteri hizmetlerindeki kadın dedi şu an hiçbir sıkıntı yok. Be nde imkansız dedim hat değerleri bir anda bu kadar düştü 3 upload almam lazım alamıyorum falan. Bizle alakası yok sıkıntı sizde dedi.

Cok guzel, harika. (!) Oraya konuyla ilgili hicbir bilgisi bulunmayan, sadece insanlar çıktığında onlarla konuşması için konulan, sucu size atan, insanların bağıra çağıra stres atması için yapılmış bir çağrı sistemleri var. Zamanında bende çok yaşadım boyle. Ben kibar olmaya çalıştıkça hanımefendi sinirleniyordu. En son bende sinirlendim ve kotu bitti. 4 yıldır TT bulaşmıyorum. Çok kotu buluyorum her yandan. Sürekli arayın ve arıza bildirimi oluşturun. İlla düzeltecekler ama çok ugrastirirlar. Olmadı sikayetvar veya cimerden sikayette bulunun kesin donuyorlar.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı