Hata kodu 0xc000000f

thenoirlion

Yoctopat
Daha fazla  
Bilgisayarımı yeniden başlattım ve sonucunda bu ekranla karşı karşıya geldim F8'e enter a basmış olsam bile aynı ekrena geliyor BIOS'a girmeye çalışıyorum ama yine bu ekrana atıyor çözüm nedir?

16865170827975774305585934433903.jpg

Bilgisayarımı yeniden başlattım ve sonucunda bu ekranla karşı karşıya geldim F8'e enter a basmış olsam bile aynı ekrena geliyor BIOS'a girmeye çalışıyorum ama yine bu ekrana atıyor çözüm nedir?

Eki Görüntüle 1817116
Basit.
Disk kablolarını kontrol et. Çıkar yeniden tak. Eğer düzelmezse:

Windows ISO'su hazırlaman gerekiyor. Sonra da diskine onarım yapman gerekiyor. Flash belleğini takıp bu ekranda Enter'a basmayı dene. Olmazsa F8'e basmayı dene. O da olmazsa, format atacakmış gibi flash bellekten başlat sistemi.

Windows kurulum ekranı geldiğinde, Shift+F10 tuş kombinasyonu ile CMD'yi açıp şu kodları yaz.

bootrec /scanos

bootrec /fixMBR (UEFI BIOS ve GPT disk ise bunu pas geç.)

bootrec /fixBoot

bootrec /rebuildBCD

Son düzenleme:
Basit.
Disk kablolarını kontrol et. Çıkar yeniden tak. Eğer düzelmezse:

Windows ISO'su hazırlaman gerekiyor. Sonra da diskine onarım yapman gerekiyor. Flash belleğini takıp bu ekranda Enter'a basmayı dene. Olmazsa F8'e basmayı dene. O da olmazsa, format atacakmış gibi flash bellekten başlat sistemi.

Windows kurulum ekranı geldiğinde, Shift+F10 tuş kombinasyonu ile CMD'yi açıp şu kodları yaz.

Bootrec /scanos

Bootrec /fixmbr (UEFI BIOS ve GPT disk ise bunu pas geç.)

Bootrec /fixboot

Bootrec /rebuildbcd

Çok teşekkür ederim bir süre evde olmayacağım eve döndüğüm anda kontrol edip size dönüş yapacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı