Hata kodu 1055 mavi ekran sorunu

hakan1211

Decapat
PC'yi yeni aldım. 2. el alırken testlerde sıkıntı yoktu. Görüntüleri atıyorum. Mavi ekran hatası veriyor. Dosyayı upload ettim. Arkadaşım 1 ekran kartı Driverı diyor 2. işlemci ısı hatası diyorlar. Ne yapacagımı şaşırdım. Neredeyse her şeyi denedim RAM yer değiştirdim RAM'leri teker teker test ettım onlarda da sıkıntı yok. Hataları bunlar resimleri atıyorum. Yeni klasör.rar

Hata kodu 1055 bbcode 109.

Son düzenleyen: Moderatör:
format atınca dönerim size çok teşşkkürler çıldırttı ya oyuna giriyorum sak gidiyor 2. el almanın zararları karşı tarafda iyi kurulum yapmamış ramler farklı ekran kartı desen çöp işlemci iyi ama yinede bakım istyr termal macun da dğiştircem gerekirse fan eklycem ayretten 16 drever güncelle dior drever programı en iyisi temiz format peki format için uygun olan setupu atarmısın sana zahmet direk win 10 64 bitmi atym ?

Bellekler farklı farklı markalar mı? Temiz kurulumdan sonra sürücü güncelleme programı kullanmayın. Çoğu mavi ekran hatalarının nedeni bu tarz programlar kullanılmasıdır. Sürücüleri el ile kurun.

Setup üzerinden format atmayın. Boot ederek temiz kurulum yapmanız daha iyi olacaktır. RAM miktarınızın ne kadar olduğunu bilmiyorum fakat işlemciniz Windows 10 x64 için yeterli.

Windows 10 Türkçe İndirme ve Kurulum

teşekkürler 8 gb ram farklı farklı marka 2side mhzde değişik sanırım ekrankartıda zotac nvidia gt630 4 gb 128 btilk görünce oooo dediydim sonra araştırınca kötüymüş :D şuan vermedi baklm mavi cmd azcık işe yaradı gibi baya uzun sürdü yaparken

Merhaba yine ben o mavi ekran cmd komutunu yaptim ama yine verdi dedigin gibi format kaldi denemek sabah ise gidicem tekrardan tesekkurler flas falan bulayimda vardia doncegi gun format atarim ozmanda verirse anakarttan devrelerden sknti vsrdir belki
merhabalar mavi hata ram bitanesi marka değişikliğinden ötürü veriyr bide işemci pimi kırıkmış teşekkürler

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı