Çözüldü Hatalı dosya nasıl silinir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

zeus keydrop

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, telefonuma format atacağım için resimlerimi şarj kablosu ile PC'ye aktarmıştım fakat aktardığım dosyaya girmeye çalışınca hata veriyor ve PC de aşırı yer kaplıyor. Nasıl silebilirim dosyayı?

Dosya Ekleri

• camera.PNG
    camera.PNG
    965 bayt · Görüntüleme: 51
  • hataa.PNG
    hataa.PNG
    3,4 KB · Görüntüleme: 46
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Evet silinmiştir. Belirttiğim gibi Windows Directory Statistics uygulamasını kullanabilirsiniz nerede ne boyutta dosya biriktiğini görüntülemek için.

İsterseniz nasıl çözdüğünüzü belirtin ve konuyu çözüldü olarak işaretleyin.
Yer açılmış olmaz, hızlı erişim kısmı yalnızca kısayol barındırır. Yalnızca hatalı kısayolu kaldıracağız. Sizin sistemdeki dosyaların nerede biriktiğini görüntüleyip ona göre yer açmanız gerekiyor.

Onu nasıl öğreneceğim?

Yer açılmış olmaz, hızlı erişim kısmı yalnızca kısayol barındırır. Yalnızca hatalı kısayolu kaldıracağız. Sizin sistemdeki dosyaların nerede biriktiğini görüntüleyip ona göre yer açmanız gerekiyor.

Kendi kendine karşıma klasör çıktı telefondaki resimler var içinde ama sadece SS aldıklarım ve Google'dan indirdiğim resimler neyse hepsini seçip sil yaptım ama silinmiyor %0 da kalıyor 2-3 saat bekledim hala daha 0 silinmiyor ve 3760 tane dosya var ama 65 seçildi yazıyor silme ekranında iptal et yaptım iptalde etmedi

Dosya Ekleri

• silmek.PNG
    silmek.PNG
    10,8 KB · Görüntüleme: 4
  • seçmek.PNG
    seçmek.PNG
    913 bayt · Görüntüleme: 5
Son düzenleme:
Tek seçim yapıp silmeyi denediniz mi? Bir hata veriyor mu böylece? Eğer vermiyorsa dosya tipine göre sıralayıp, dosya tiplerini sırayla toplu silin.

Bir şekilde sildim 30 GB yer vardı şimdi 61 GB oldu :) hatalı klasör içinde aygıt yöneticisinde taşınabilir aygıtlardan kaldırdım ama hala 61 GB yer var sorun olmaz değilmi kaldırdığım için gitmiştir dosyalar herhalde

Yeni konular

Geri
Yukarı