Hatasız boyasız ağır hasarlı ne demek?

Şasisinde ve motor kaputunda ağır hasar yoksa çok önemli değil

Seni ilana çekip çok bir şey yok, sadece 40 000 bin TL hasar kaydı var kısacası.

Cok agir hasar almis araba demek. Plaka sorguladiginizda miktari belirli olmayan bir hasar kaydi varsa uzak durun derim.

Ya da su olabilir. Arabada hic hasar yoktur, cizik dahi. Arabanin alti hasattir veya sel yuzunden olabilir agir hasarli.

Araçta boya değişen olmadan benim aklıma gelen ağır hasar kaydı ya sel olur ya da araç alttan darbe yemiştir ki bu herhangi bir kaporta hasarından benim gözümde çok daha ciddi bir durumdur. Motor, şanzıman, radyatör, intercooler gibi parçaların hasar görmesi ile gidip bodoslama duvara çarpması arasında bence hiçbir fark yoktur.

Büyük ihtimalle Antep’te toplanmış araçtır. Genelde kafa yakan ilanlar ve çıtır pert araçlarıyla tanınırlar.

Basit; Parçası pahalı bir araçtır, kaldırıma çıkmıştır, ön takımın bir tarafı hasar görse, diğer tarafla komple ön takım yapılmıştır, ağır hasar kaydı gözükür. Bir diğer örnek; altını vurmuştur, şanzuman dağılmıştır. Bir başka örnek; altını vurmuştur, karter delinmiş, o şekilde gidip yatak sardırmıştır.

araba dış kaportadan değil, alttan arızalanmış anlamına gelir, eğer dışında boya değişen yoksa, bazen araba bir kayaya oturur, hava yastıkları ve alt takımlar arıza görür, bundan dolayı ağır hasar çıkmış olabilir. arabanın fiyatı piyasanın çok altındaysa kaçırma derim. ben olsam alırım eğer araba temizse..

Kazasız araba olmaz arkadaşlar, olabilir insanız kaza yapıyoruz. önemli olan satıcının ve alıcının dürüst olması.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…