Hatırlanmayan e-posta nasıl bulunur?

sweetc4n

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, çok eski bir e-posta adresimin başını hatırlıyorum ama sonundaki son 2 karakteri hatırlamıyorum. Bunu bulmamın bir yolu var mıdır?

Destekle iletisime gecin, belki yardimci olurlar. Kurtarma metodu tanimlamadiysaniz yapacak baska bir seyiniz yok.

Merhaba, çok eski bir e-posta adresimin başını hatırlıyorum ama sonundaki son 2 karakteri hatırlamıyorum. Bunu bulmamın bir yolu var mıdır?
O e-postayı kullanarak açtığın bir hesaba.Kullancı adı ve şifre ile girilebilirse.Hesapa ayarlarından e-postanı görebilirsin.Eğer LoL hesabın varsa falan direkt bulursun.

LoL hesabım için istiyorum zaten hocam hesaba erişebilmek için e postam gerekiyor.
Hocam özel değilse hatırladığınız kısmı söyleyin.Zaten son 2 harfi bilmiyormuşsunuz.

Yeni email acmak icin hotmail ve gmail e git.
01 den basla 99 a kadar yolu var. Hangi email tanimli ise onu almana izin vermeyecektir. Tabi bu son iki karakter numara ise

Mehmetcan-king08##@(Hotmail'ya da gmail).com
Hocam nerelisiniz

Yeni email acmak icin hotmail ve gmail e git.
01 den basla 99 a kadar yolu var. Hangi email tanimli ise onu almana izin vermeyecektir. Tabi bu son iki karakter numara ise
Soru sahibi olmama rağmen hem hotmail hem gmail için 00-99 dahili aralığında hepsini denedim olmuyor harf var muhtemelen.E Postalarda "-" işareti kullanılıp kullanılamadığını bilmiyorum ama daha önce hiç görmedim.

Son düzenleme:
Hocam telefon no'nuz kayıtlı ise yapabilirsiniz. Sign in - Google Accounts
Giriş yapma ekranına girin e-postamı unuttum tuşuna basın ve karşınıza çıkan kutucuğa telefon no yazın. Büyük ihtimal SMS gönderecek.

Kurtama maili falan var mıydı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…