Hava Harp Okulu için nasıl bir yol izlenmeli?

emorato

Hectopat
Daha fazla  
11.sınıfım çıraklık okulunda okuyorum sanayide çalışıyorum. Sayısal istiyor gitmek istediğim bölüm ve benim temel matematiğim çok kötü ortaokul kitabı verseler çözemem çünkü temelim zayıf bu yıl matematiğe kendimi vereceğim 12.sınıfta ise fen dersleri de dahil olacak çünkü okulda sadece matematik ve edebiyat dersleri veriliyor onlarda çok önem vermiyorlar derslere diyeceksiniz o zaman neden çıraklığa girdinde Anadolu'ya girmedin diye babam derslerim kötü diye çıraklığa aldırdı beni beni en azından üniversite tutturamazsam bile mesleğim olacak tuttursamda olacak, beni. Matematik temelin zayıf olduğun için hangi. Konu anlatımlı matematik test kitabı almalıyım? Ve MSÜ içinde ayrı bir sınava giriyormuşuz TYT'ye benziyormuş sınav öyle dedi forumdaki arkadaşlar fen dersi yok ama temel çalışırsan TYT ve MSÜ'yü rahat bir şekilde fen derslerinden geçebilirsin dediler. Sizce ne yapmalıyım, hangi test kitabı seçmeliyim, TYT ve MSÜ sınavlarında fen dersleri gerçekten normal derece zorlukta mı? Cevap veren herkese teşekkürler.

Geri
Yukarı