Havacılık Yönetimi Bölümü Nasıldır?

Alperen Değer

Kilopat
Yer
Aydın
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
12. Sınıf eşit ağırlık öğrencisiyim. Havacılık yönetimi bölümüne sıcak bakıyorum. Ne düşünüyorsunuz? Önü açık gibi duruyor. Maaşı olsun çalışma şartları olsun vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Necmettin Erbakan Üniversitesine gelme ama :D Arkadaşlarım çok kötü diyorlar. Bir kaç arkadaşımda havacılık yönetimi okuyor. Derslerin dili ingilizce. İngilizce olması çok iyi ama üniversitenin konumu çok kötü yerde. Üniversitenin fotoğraflarına bakmadan gitme yani :D Ha bunlar benim için önemli değil dersen gidebilirsin.

Necmettin Erbakan Üniversitesine gelme ama :D Arkadaşlarım çok kötü diyorlar. Bir kaç arkadaşımda havacılık yönetimi okuyor. Derslerin dili ingilizce. İngilizce olması çok iyi ama üniversitenin konumu çok kötü yerde. Üniversitenin fotoğraflarına bakmadan gitme yani :D Ha bunlar benim için önemli değil dersen gidebilirsin.
İngilizceye merakım var. Yaşıtlarıma göre yani en azından okuldakilere göre ingilizcem birkaç tık ileri seviyede. Geliştirmeye de çabalıyorum. Okul olarak Ankara Türk Hava Kurumu Üniversitesi düşünüyorum. Memleket Ankara. Yaşadığım şehir Aydın. Aydın dışı bildiğim tek şehir Ankara diyebiliriz. O yüzden ilk seçeneğim orası olacak gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı