Have i been pwned güvenilir mi?

Site gerçek.

Bu siteyi duyunca neden agresif davrandınız? Hacklenmek ve veri sızıntısı ayrı bir durum.
Orada sızıntıda görülen e-posta adresleri şifreleriyle bir veri sızıntısı listesinde bekletiliyor olabilir.

Agresif davranmadım. Siz neden alıngan davrandınız o site kırmızı çizginiz mi?

Ve şanslıyım sadece Wattpad'de verilerim sızdırılmış, o ufak spam maillerinin sebebi de belli oldu galiba.

Şifre değişmenin çözüm olacağını düşünüyorum. Sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kırmızı çizgim değil. Sadece mantıksız ve düşünülmeden yazılan yorumlara dayanamıyorum. Bu sitenin çalışma sistemini en basit tabiriyle anlamamaya çalışmak senden beklenirdi zaten.

Ayrıca aranızda tartışmayın. Sadece birbirinize doğru cümleler ile bu böyle ama şu kısımda haksız olabilirsin diye tartışmak en mantıklısı.

Kırmızı çizgim değil. Sadece mantıksız ve düşünülmeden yazılan yorumlara dayanamıyorum. Bu sitenin çalışma sistemini en basit tabiriyle anlamamaya çalışmak senden beklenirdi zaten.

Sitenin gizlilik politikasını okudum kullanmadan önce.

Son düzenleyen: Moderatör:
Saçma dediğin site e postanın hacklenip hacklenmediğini belirten bir site, farkındasın değil mi?
Email adresinin 'hacklenip hacklenmedigini' belirten bir site degil. Bunu yapabilecek boyle bir sistem yok. Sizdirilmis veritabanlarinda girdiginiz email adresini sorguluyor. Bildigim kadariyla parola icin de benzer bir sistemleri var, girdiginiz parolanin hash degerlerini alip ayni sekilde bu veritabanlarinda taratiyor.
Hacker forumlarından tarıyor. Bilgilerin hepsi gerçek.
Hacker forumlarindan taramiyor. Yukarida yazdigim gibi ellerindeki veritabanlarinda sorgulatiyorlar.

Geri
Yukarı