Havit FUXI-H3 oyunda çok kötü ses veriyor

Katılım
27 Ocak 2024
Mesajlar
42
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus GeForce RTX 3060 Dual V2 O12G 12GB GDDR6 192 Bit LHR Ekran Kartı

AMD Wraith Stealth AMD Uyumlu Hava Soğutucu

DeepCool CH510 Mesh Digital 650W 80+ Tempered Glass ARGB USB 3.0 ATX Mid Tower Kasa

GoodRam 512GB PX500 NVMe Okuma 2000MB-Yazma 1600MB M.2 SSD

GoodRam IRDM PRO 16GB(2x8) Deep Black 3600mhz CL18 DDR4 Ram

Asus Prime B550M-K 4600mhz(OC) M.2 AM4 mATX Anakart

AMD Ryzen 5 5600 4.40 Ghz 6 Çekirdek
Cinsiyet
Erkek
Kulaklık sadece oyunlarda sesi az veriyor. Çözümü falan var mı?
 
Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklık nasıl hocam kaç gün oldu alalı? Pek çok kişi dongle bozuldu falan fılan diyordu bir şeylik var mıdır basslar nasıl film video vs için? Pek oyun oynamıyoum pes FIFA dışında.

Soruya gelirsek eğer kablosuz iken böyle ise üstüne tuşdan yükseltmek, en yüksekde ise oyunun sesi fullemek o da öyleyse fxsound gibi bir şey indirip sesi yükseltmek olabilir başka bilmiyorum.
 
@TOCA sana tavsiyem Havit Gamenote 2002p
 
Oyun içi ses seviyesini arttırmayı deneyin belki kısık kalmıştır. Benimde şuan kafamda takılı bir problem yok. SS sonar ile kendime göre ayar yaptım gayet yeterli.
 
Düzeltebildin mi?

Oyun içi ses seviyesini arttırmayı deneyin belki kısık kalmıştır. Benim de şu an kafamda takılı bir problem yok. SS sonar ile kendime göre ayar yaptım gayet yeterli.

Kulaklıktan memnun musun hocam video izlerken olsun müzikse olsun oyunda olsun? Dongle da sorun yoktur inşhallah.
 
Son düzenleme:
Düzeltebildin mi?

Kulaklıktan memnun musun hocam video izlerken olsun müzikse olsun oyunda olsun? Dongle da sorun yoktur inşhallah.

Dün bayağı kullandım ilk kulağıma taktığımda kafamı eski kulaklığım gibi sıkı tutunamadı daha gevşek kaldı ama şu an alıştığımı söyleyebilirim çok sıkmadığı içinde bir süre sonra kafanızda olduğunu unutuyorsunuz. Meğerse eski kulaklığım çok sıkıyormuş zaten değiştirme sebebim de buydu :D

Dongle da problem yok. Kablolu bağladığım zaman da çalıştı. Bluetooth da gayet iyi. 3.5mm i denemedim. Bağlantı konusunda en beğendim nokta dongle ile BT arasındaki inanılmaz geçiş hızı oldu telefonumda kullanmak istediğim zaman çok hızlı şekilde 2 cihaz arasında geçiş yapabiliyorum. Şarjı bitti diyelim hemen kablolu şekilde kullanabilirsiniz aynı anda şarjda oluyor böyle olunca da şarj bitti derdi olmuyor. Kablolarında örgülü olması iyi olmuş. Dışarıdan örgülü Type-C kablosu almak istesem 100 TL vermem gerekiyor diğer kablo da bir bu kadar eder ürünün fiyatı zaten 1000 TL.

Yukarıda ki yorumda belirttiğim gibi kulaklığın ayar yapacağım bir yazılım bulunmadığı için SS sonar uygulamasını indirdim. Mikrofon ayarlarından clearcast i açtım ekolayzer olarak da balance moduna ayarladım. Arka plandaki sesleri tamamen kesti. Kulaklığı da oynadığım oyuna göre ekolayzer yapıyorum. SS sonar içinde birçok oyunun hazır ekolayzerı var işimi tek tuşla çözüyorum. PUBG ve CS2 de gayet rahat ses kastım.

Ben kulak içi kulaklığımla müzik dinlediğimden ötürü beni müzik konusunda pek tatmin etmedi. Ayrıyeten dışarıya inanılmaz fazla ses veriyor onu da belirteyim yani alınacaksa oyun amaçlı alınmalı kalabalık ortamda BT ile telefona bağlayım müzik dinleyim derseniz yanınızdaki de dinlemiş olur.

Yani özet geçecek olursak fiyatına göre başarılı bir kulaklık alma sebebinizin temelinde kablosuz hafif bir kulaklık kullanmaksa gayet iyi. Bugün Logitech'in en ucuz kablosuz kulaklıklarından biri olan G435 bile bunun 3 katı fiyata satılıyor. 1000 TL verip de Cloud 2 performansı beklemezseniz gayet tatmin ediyor :). Bu fiyata herhangi bir kablosuz alternatifi var mı? Hayır yok rakipsiz bir kulaklık.
 

Geri
Yukarı