Havit MS963wb nasıl kablolu kullanılır?

bluesalternative

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Havit MS963wb mouse aldım mouse özelliklerinde Bluetooth, 2, 4GHz kablosuz ve kablolu olarak kullanım sağlayabileceğim yazıyordu ürünü Bluetooth üzerinden bağlayabiliyorum yalnız ürünü Type-C üzerinden kablolu olarak bağlamak istediğimde aşağıda fotoğrafını eklediğim 2.4GHz aparatını bilgisayara takmadan bağlanmıyor mouse ışıkları yanıyor ama hareket etmiyor, FPS oyunlarında gecikme yaşanmaması için kablolu kullanmak istiyorum ama ne kadar uğraşsam da kablolu olarak kullanamadım hiç Türkçe kaynak da bulamadım. Bilen biri varsa yardım edebilir mi?

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2023-11-29 at 18.55.16.jpeg
    WhatsApp Image 2023-11-29 at 18.55.16.jpeg
    202,8 KB · Görüntüleme: 15
Merhaba arkadaşlar Havit MS963wb mouse aldım mouse özelliklerinde Bluetooth, 2, 4GHz kablosuz ve kablolu olarak kullanım sağlayabileceğim yazıyordu ürünü Bluetooth üzerinden bağlayabiliyorum yalnız ürünü Type-C üzerinden kablolu olarak bağlamak istediğimde aşağıda fotoğrafını eklediğim 2.4GHz aparatını bilgisayara takmadan bağlanmıyor mouse ışıkları yanıyor ama hareket etmiyor, FPS oyunlarında gecikme yaşanmaması için kablolu kullanmak istiyorum ama ne kadar uğraşsam da kablolu olarak kullanamadım hiç Türkçe kaynak da bulamadım. Bilen biri varsa yardım edebilir mi?
Alıcısıyla kullandığınızda delay sorunu olmaz zaten, bluetooth kullanırken olur delay sorunu.

Alıcısıyla kullandığınızda delay sorunu olmaz zaten, Bluetooth kullanırken olur delay sorunu.

2.4GHz muhabbetinden çok anlamıyorum ama kablolu kullanmak istiyorum az önce şarjı bitti herhalde kapandı birden kabloyu taktım dolmasını bekliyorum hala, masa başında kullandığım için uğraşmak istemiyorum markası da bilinmedik olduğu için internette de bir şey bulamadım.

2.4GHz muhabbetinden çok anlamıyorum ama kablolu kullanmak istiyorum az önce şarjı bitti herhalde kapandı birden kabloyu taktım dolmasını bekliyorum hala, masa başında kullandığım için uğraşmak istemiyorum markası da bilinmedik olduğu için internette de bir şey bulamadım.
Kablolu nasıl kullanırsınız bilmiyorum ama bildiğim kadarıyla 2.4GHz alıcıyla kullanırken delay sorunu olmaz.

Dostum öncelikle selam ben iki aydır mouse u kullanıyorum, hiç şarj sıkıntısı çekmedim öncelikle Bluetooth modda oyun oynama, 2.4GHZ ile kullanıyorum, warzone,cs,lol gibi oyunlarda delay gecikme sorunu olmuyor genelde 3 günde pcde 14 saat vakit geçiyordur ve şarjı bana yetiyor 3 günde bir gece yatarken mouse u şarja bırak sabaha çıkar ben öyle kullanıyorum çokta memnunum mousetan

Dostum öncelikle selam ben iki aydır fareyi kullanıyorum, hiç şarj sıkıntısı çekmedim öncelikle Bluetooth modda oyun oynama, 2.4GHz ile kullanıyorum, Warzone, CS, LoL gibi oyunlarda delay gecikme sorunu olmuyor genelde 3 günde PC'de 14 saat vakit geçiyordur ve şarjı bana yetiyor 3 günde bir gece yatarken fareyi şarja bırak sabaha çıkar ben öyle kullanıyorum çok da memnunum mousetan.

Dost kablolu kullanmak istiyorum kullanabilir miyim biliyor musun?

Geri
Yukarı