Havyaya uç bulmak

40W havya ucu 60W havyada kullanılırsa ne olur?
Uymaz, küçük gelir. Eğer hava ucu bakıyorsanız bunu öneririm:

Kendim aldım, 60W havyamda kullanıyorum, tam oldu. Çok da güzel. Ama sakın havya uçlarını zımpara ile temizlemeyin. Yeni uç alınca bulaşık teli hazırlayın, uç kirlendikçe bulaşık teline batırın.

Uymaz, küçük gelir. Eğer hava ucu bakıyorsanız bunu öneririm:

Kendim aldım, 60W havyamda kullanıyorum, tam oldu. Çok da güzel. Ama sakın havya uçlarını zımpara ile temizlemeyin. Yeni uç alınca bulaşık teli hazırlayın, uç kirlendikçe bulaşık teline batırın.

Hocam ucu temizlemek için sünger mi reçine mi bakır top tel mi önerirsiniz? Bulaşık teli ile de temizlenir mi?

Lötfet pasta alabilirsiniz. Bulaşık süngeri iyi olmaz.
Lehim temizleme Süngeri Havya Temizleme Sungeri uygun fiyat Lodos 5,73 TL yerine 5,48 TL

Lötfet pasta alabilirsiniz. Bulaşık süngeri iyi olmaz.
Lehim temizleme süngeri havya temizleme sungeri uygun fiyat lodos 5,73 TL yerine 5,48 TL.

Bulaşık süngeri değil bulaşık teli hocam. Sizce kullanılabilir mi bulaşık teli?

Lötfet pasta alabilirsiniz.
Lehim pastasına havya ucu batırınca aşınmaya başlıyor bir süreden sonra. Ama eğer normal kullanım için önerdiyseniz Lötfett tercih edilebilir. Kendim kullanıyorum, memnunum.

Bulaşık teli mi havya süngeri mi?
Ben bulaşık teli kullanıyorum o uç ile, tertemiz oluyor. Özel süngerini kullanan da var ama ısısını aniden düşürdüğü için zarar verebiliyor deniyordu. Aynı şekilde tel ise aşındırarak kaplama uçlarda aşınma oluyormuş. Ben 4 aydır kullanıyorum henüz bir şey olmadı, ama olmayacağı anlamına gelmez. Benim önerim yine de bulaşık teli veya bunların özel telleri.

Yeni konular

Geri
Yukarı