Hawk Fab V1 vs xDrive 15'li

yusuferen1967

Centipat
Daha fazla  
Bu 2 koltuğun arasında kaldım. Hangisi daha kaliteli ve rahat PC'den genellikle oyun oynuyorum ve ders çalışıyorum.

Hawk kullanıyorum. Sağlamlığına diyecek bir lafım yok fakat rahatlığından memnun kalmadım malesef.
Bel ve boyun yastığı hem sert hem de ergonomik değil.

Boy ve kilonu belirtir misin? Zamanında xDrive 15'li kullanmıştım, +1.80 bir için uygun olduğunu düşünmüyorum.

Hawk kullanıyorum. Sağlamlığına diyecek bir lafım yok fakat rahatlığından memnun kalmadım maalesef.
Bel ve boyun yastığı hem sert hem de ergonomik değil.

Vallahi şu an isterse boyun yastığı olmasın bana daha rahat gelir şu anki koltuğumun arkası tahta oturma yerini rahat olsun diye kaplattım ama yine de çok rahatsız. Hawk çok rahatsızsa en kötü ihtimal seduna alacağım ama gönlüm hawktan yana.

Rahatlık istiyorsan bunu al oyuncu koltukları ofis koltuklarının yanından geçemez rahatlık ve ergonomik olarak;

Bir ofis koltuğuna göre pahalı değil mi?

Rahatlık istiyorsan bunu al oyuncu koltukları ofis koltuklarının yanından geçemez rahatlık ve ergonomik olarak;

Benim sorunum şu anki koltuğumun oturma yeri sert olduğu için ayaklarımı yukarı çıkarıp dizlerimi büküp oturuyorum bu yüzdende diz kapaklarımın şekli bozuldu bir de yürürken ayaklarımdan çıt çıt sesler gelmeye başladı PC başında günde Max 5 saat geçiriyorum.

Koçtaş'tan Hawk Fab 1 sipariş verdim bakalım nasıl olacak.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı